• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۱۰۰۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۵
بازیکنان ایرانی می توانند در لیگ های اروپایی بازی کنند
کلمنس هرمانس، مدیر فنی باشگاه نایخمن هلند مسیر طی شده توسط علیرضا جهانخبش، بازیکن پیشین این تیم را منطقی و واقعی دانست.

به گزارش "۱۱نیوزکلمنس هرمانس، مدیر فنی باشگاه نایخمن با تمجید عملکرد علیرضا جهانخبش در دوره حضورش در این تیم خواستار انتقال او به یکی از 4 لیگ برتر اروپا شد.

جهانخبش مسیر درستی را طی کرد
  علیرضا جهانبخش یک مسیر درست را طی کرده است. او پول زیاد را انتخاب نکرد و با بهره‌مندی از مشاوره خوب هاشمی‌مقدم توانست به موفقیت‌های خوبی در یک تیم متوسط هلند دست پیدا کند. جهانبخش در نایخمن فرصت‌های زیادی برای بازی کردن داشت و به خوبی پیشرفت کرد. او در ادامه به یکی از چهار تیم برتر هلند پیوست. جهانبخش با حضور در لیگ اروپا و سرعت پیشرفت خوب توانست به یکی از بهترین بازیکنان تیم آلکمار تبدیل شود.

وی اضافه کرد: معتقدم علیرضا جهانبخش در گام بعدی باید به یکی از چهار لیگ برتر اروپا متشکل از انگلیس، آلمان، ایتالیا و اسپانیا برود. پیشرفت جهانبخش در طول فصل جاری اردویژه هلند نشان خواهد داد که آیا می‌تواند به‌صورت مستقیم به یکی از لیگ‌های مورد نظر برود یا همچنان در یک تیم متوسط اروپایی بازی کند. در واقع این فصل تعیین‌کننده آینده جهانبخش است.

بازیکنان ایرانی باید در 17 سالگی به اروپا بروند
  اطمینان دارم که چندین بازیکن ایرانی توانایی بازی در  هلند و دیگر لیگ‌های اروپایی را دارند. البته بهتر است این بازیکنان در بهترین زمان ممکن بین سنین 17 تا 18 سالگی راهی تیم‌های اروپایی شوند. در حال حاضر نیز آکادمی باشگاه نایخمن دو بازیکن ایرانی را جذب کرده است.

آزمون و عزت‌اللهی می‌توانند لیگ هلند را تقویت کنند
  در برهه فعلی می‌شود همه بازی‌ها در اینترنت مشاهده کرد و بازی بهترین بازیکنان را که در اروپا هستند به‌راحتی قابل دیدن است. دو بازی آخر دو نفر از بهترین بازیکنان ایرانی که در تیم روستوف روسیه هستند را برابر آژاکس آمستردام دیدم. آنها می‌توانند لیگ هلند را تقویت کنند.

فوتبال ایران جایگاه خوبی دارد
  فکر می‌کنم فوتبال ایران جایگاه بسیار خوبی دارد و به‌طور کلی بسیاری از بازیکنان تیم ملی در تیم‌های اروپایی بازی می‌کنند که پیشرفت خوبی دارند. البته هیچ اطلاعاتی از لیگ ایران ندارم.


دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11