• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۱۱۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
دوچرخه سوار ایرانی با انتقاد از مربی مرحوم گلبارنژاد که مدعی زمین خوردن عمدی او در المپیک ریو بود تاکید کرد چطور نتوانست شاگرد خودش را راهنمایی کند!

به گزارش "۱۱نیوز"؛ قادر میزبانی در مورد شرایط جسمانی خود گفت: 10 روز است که آسیب دیدگی‌ام است که برطرف شده و تمرینات را آغاز کرده‌ام. دو تور بین‌المللی در چین پیش رو داریم که یک ماه دیگر آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اتفاق ناخوشایندی که برای مرحوم گلبارنژاد در ریو افتاد، گفت:  اتفاق تلخی بود و امیدوارم که روح مرحوم گلبارنژاد شاد باشد. این اتفاق در همان جاده ای افتاد که من زمین خوردم. واقعا آن جاده خطرناک بود و پیچ‌های تندی به خصوص برای ورزشکاران جانباز و معلول داشت.

دوچرخه سوار با سابقه ایران گفت: ما در طول سال در حدود 20 تور شرکت می کنیم و به اکثر جاده‌ها آشنا هستیم، اما ورزشکاران معلول مسابقات‌شان کم است و نمی‌توان گفت که تسلط کامل دارند. در این مواقع باید مربی و سرپرست تیم که خودشان را مربی می‌دانند او را توجیه می‌کردند که چه جاهایی باید سرعت کم و زیاد شود.

میزبانی با اشاره به زمین خوردن خود در المپیک ریو گفت: اسکوری، مربی مرحوم گلبارنژاد پس از آن اتفاق به دلیل اینکه با قمری، رئیس سابق فدراسیون مخالف بود و می‌خواست از همشهری خودش یعنی مهدی سهرابی حمایت کند، در صحبت‌هایی که داشت عنوان کرد میزبانی به عمد خودش را زمین زده و بارها انتقاد کرد، حالا چطور شد ورزشکار خودش را نتوانست به خوبی هدایت کند؟

وی ادامه داد: آن زمان در مورد خطرناک بودن جاده چیزی نمی‌گفت و ورزشکار را مقصر می‌دانست، اما چطور شده حالا می‌گوید جاده پیچ‌ها و شیب‌های تندی داشت؟ آقای اسکوری باید بداند که روزگار بالا و پایین زیاد دارد.


دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11