• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۱۱۸۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۵
كينه مظلومی از بازيكنی كه با فرهاد مذاكره كرده بود
پرويز مظلومی در پيغامی ويژه به منصوريان هشدار داده بود كه خيلی نگران تحركات نيروهای خارجی نباشد، بلكه مراقب باشد از داخل استقلال ضربه نخوررد! بی‌شك رمزگشایی از ادعای پرويزخان كار چندان دشواری نيست.
به گزارش"11نیوز پرويز مظلومي در پيغامي ويژه به منصوريان گفته تو خيلي نگران تحركات نيروهاي خارجي نباش، بلكه مراقب باش از داخل استقلال ضربه نخوري...!
در واقع مظلومي آدرس خيلي نزديك به منصوريان داده و به او هشدار داده كه بي‌خيال بيروني‌ها باشد‌؛ چراكه استقلال از درون ضربه مي‌خورد...  
به ياد مي‌آوريم ليگ پانزدهم كه به اتمام رسيد و مشخص شد استقلالي‌ها به دنبال گزينه‌اي ديگر منهاي مظلومي هستند‌؛ صداي پرويز درآمد. 
او كه تا آن وقت سكوت كرده بود حرف‌هايي زد كه براي خيلي‌ها عجيب بود. 
براي اين‌كه بدانيد منظور پرويز مظلومي از خودي‌ها و نخودي‌ها چيست بايد در جريان دقيق آنچه او پيش‌تر گفته بود قرار بگيريد. روز دوشنبه به تاريخ 10 خرداد 1395‌؛ برنامه 90 طبق معمول دوشنبه‌ها از شبكه سوم سيما پخش شد. 
در اين برنامه، فردوسي‌پور، پرويز مظلومي سرمربي وقت استقلال را روي خط آورد. در فضاي مجازي عيناً جمله‌هاي مظلومي در آن برنامه موجود است‌؛ «باخت استقلال به ذوب‌آهن در فينال جام‌حذفي فشارها روي استقلال و كنار رفتن پرويز مظلومي را بيشتر كرده است. با اين حال مظلومي با حضور در برنامه 90 به مشكلاتش در تيم استقلال و مسائلي كه مانع نتيجه‌گيري‌اش شد، اشاره كرد. مظلومي در ميانه صحبت‌هايش تأكيد كرد كه در باشگاه استقلال تنها بوده است. 
مظلومي همچنين از خيانت اعضاي تيم و باشگاه عليه خودش بعد از باخت به پرسپوليس در ليگ برتر افشاگري كرد و بدون آن‌كه اسمي مطرح كند، در برنامه 90 گفت: يكي از مسئولان باشگاه به همراه يكي از بازيكنان بعد از باخت استقلال مقابل پرسپوليس به خانه فرهاد مجيدي رفتند و تا صبح به او التماس كردند تا سرمربي استقلال شود!
مظلومي افزود: آنها نمي‌دانند كه مجيدي مثل پسر من است و در حق من نامردي نمي‌كند. آنها حتي با دراگان اسكوچيچ هم مذاكره كرده بودند. 
پرويز مظلومي درباره اين‌كه منظورش از بازيكني كه با مجيدي مذاكره كرده است كيست؟ گفت: يك بازيكن بزرگ كه نمي‌خواهم اسمش را ببرم. 
فردوسي‌پور سعي كرد چند بار مظلومي را بپيچاند تا سرانجام آن نام بزرگ را از زبان او بيرون بكشد اما پرويز پا نداد و همچنان سكوت كرد. در حالي كه او چيزي براي از دست دادن نداشت و كارش در استقلال تمام شده بود اما همچنان كوشيد كه بيشتر از اين حرفي نزند. 
با اين همه خيلي‌ها تشخيص دادند منظور او از آن بازيكن بزرگ در استقلال چيست و كيست و همه حدس زدند كه مظلومي انگشت اشاره را به سمت كدام استقلالي نشانه رفته است. 
منصوريان در پاسخ به هشدارهاي مظلومي البته گفته خيالت جمع پرويزخان‌؛ من حواسم به همه‌چي هست!
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11