• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۱۹۷۳۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۸
درگیری پرحاشیه کاستا و کونته
دیگو کاستا مهاجم همیشه حاشیه ساز، بار دیگرجنجالی بزرگ به راه انداخته که این بار ممکن است به قیمت جدایی او از چلسی و رفتنش به چین تمام شود.
به گزارش "۱۱نیوز"؛ امیدهای چلسی برای کسب مقام قهرمانی لیگ برتر انگلیس ممکن است با ضربه ای جدی رو به رو شود چرا که دیگو کاستا مهاجم همیشه حاشیه ساز این تیم ، بار دیگرجنجالی بزرگ به راه انداخته که این بار ممکن است به قیمت جدایی او از چلسی و رفتنش به چین تمام شود.

آبی های لندن باید روز شنبه به مصاف لسترسیتی بروند اما رسانه های انگلیسی از جمله تلگراف نوشته اند که آنتونیو کونته تصمیم گرفته مهاجم اسپانیایی را از ترکیب تیمش بیرون بیندازند، با وجودی که به شدت به سه امتیاز این دیدار برای حفظ فاصله با رقبا و جبران شکست تلخ مقابل تاتنهام، نیاز دارد.

مربی بدنساز

کاستا طی سه روز گذشته با تیم تمرین نکرده. گویا چند روز پیش او بابت یک مصدومیت با مربی بدنساز باشگاه درگیر شده که کونته هم وارد این درگیری شده و نتیجه این شده که کاستا با سایر اعضای تیم به لستر سفر نکرده است.

از سوی دیگر باشگاه چلسی می داند که کاستا پیشنهادی وسوسه کننده از چین دارد و دست کم یک باشگاه چینی هست که حاضر شده 30 میلیون پوند به ازای هر سال به او بپردازد تا راضی به ترک استمفورد بریج شود.

نگذارید برود

رومن آبراموویچ مالک باشگاه چلسی اصلا دوست ندارد کاستا از تیمش برود و به معاونان خود گفته که تمایل دارد این مهاجم 28 ساله دست کم تا دو سال باقیمانده از مدت قراردادش در تیم لندنی بماند.

اخیرا کاستا گفته بود که از زندگی در انگلیس راضی است و چلسی امیدوار بود که قرارداد او را تمدید کند اما درگیری اخیر، تردیدهای زیادی را در این زمینه ایجاد کرده است. در واقع کاستا آنقدر دمدمی مزاج است که ظرف چند روز می تواند رضایت از زندگی در لندن را به وضعیتی بکشاند که هیچ چاره ای جز رفتن از این شهر نداشته باشد.

دردسر برای کونته

چلسی امیدوار است که این شرایط زودتر برطرف شود اما رفع این مشکل برای کونته که به عنوان مربی برتر ماه دسامبر لیگ برتر انتخاب شده، یک دردسر بزرگ است.

کونته با مجازات کاستا و خط زدن او از فهرست چلسی برای بازی با لسترسیتی، مجبور است از ادن آزار در کنار پدرو و ویلیان استفاده کند، ترکیبی که در برد 3-0 چلسی مقابل بورنموث هم به خوبی جواب داد.

کاستا طی هفته گذشته چند ویدئو از خودش منتشر کرد که او را در حال تمرین به تنهایی نشان می داد و این به نوعی واکنش او به درگیری اش با مربی بدنساز چلسی بود. کاستا با 14 گل، برترین گلزن لیگ برتر است و به نظر می رسید که زیر نظر کونته حاشیه هایش را کنار گذاشته چرا که 11 بازی را بدون حتی گرفتن یک کارت زرد پشت سرگذاشته بود.

رابطه ای که خوب بود

این دو رابطه خوبی هم با یکدیگر داشتند حتی با وجودی که در بازی رفت چلسی مقابل لستر در استمفوردبریج، کونته سر کاستا داد زد و این بازیکن هم به نشانه ناراحتی خواستار تعویض خود شد.

در بازی مقابل تاتنهام در جریان بازی کاستا با پدرو جر و بحث کرد و کونته سعی کرد این اختلاف را برطرف کند. چند مورد دیگرهم بوده که کاستا در تمرینات از کوره در رفته اما همه رفتارهای او خیلی سریع با واکنش مواجه شده است.

در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با لستر، کونته گفت دست کم باید یک «تصمیم بزرگ» برای این بازی بگیرد: «باید چند موقعیت را بررسی کنم و سپس تصمیم بگیرم. نمی خواهم دقیق در این مورد حرف بزنم و به تیم حریف اطلاعات بدهم.

تصمیم بزرگ

خبرنگاران از او پرسیدند آیا موردی نظیر دیمیتری پایت که از تمرین کردن با تیم وستهم امتناع کرده در تیم چلسی هم اتفاق افتاده که کونته پاسخ داد: «صحبت کردن در این مورد سخت است به ویژه اینکه بخواهیم در مورد بازیکن تیمهای دیگر حرف بزنیم. در مورد باشگاه خودم و بازیکنان خودم اگر مشکلی وجود داشته باشد ما مشکل را حل خواهیم کرد. مهم همین است.»

به جز درگیری اخیر، رفتار کاستا این فصل زیر نظر کونته به مراتب بهتر از قبل شده بود. فصل پیش او کاور خود را از روی نیمکت به سمت مورینیو پرت کرد و در تمرینات هم با اسکار درگیری فیزیکی پیدا کرد.

گویا کاستا بعد از درگیری اخیر خود به نمایندگانش گفته که هر پیشنهادی از چین وجود دارد را بررسی کنند تا زودتر زمینه انتقالش به چین فراهم شود. کونته هم به فکر خرید فرناندو یورنته مهاجم سوانزی است تا به نوعی جای کاستا را پر کند.

دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11