• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۲۰۷۳۱
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۱
هادی ساعی در واکنش به انتقادات اخیر از برخی اعضای شورای شهر گفت: اگر مدال های ما ورزشکاران را در یک کفه ی ترازو و هر کدام از اعضا را در کفه ی دیگر ترازو قرار دهند مدال ها و افتخارات ما سنگین تر از کل بدنشان است.
به گزارش"11نیوز"؛ هادی ساعی عضو شورا در خصوص اینکه در حادثه پلاسکو چه سازمان یا ارگانی را مقصر می داند گفت:اگر بخو اهیم دنبال مقصر بگردیم همه ما مقصر هستیم و هیچ کس نمی تواند بگوید که در این حادثه تقصیری نداشته است. افرادی در شورا هستند که خودشان به شخصه هیچ هویتی ندارند و به راحتی به شما بگویم آویزان کت شلوار افراد دیگری شدند و آمدند روی این صندلی ها نشستند. این افراد از داخل شورا موضوعات را سیاسی می کنند. 
او همچنین ادامه داد: اگر مدال های ما ورزشکاران را در یک کفه ی ترازو و هر کدام از اعضا را در کفه ی دیگر ترازو قرار دهند مدال ها و افتخارات ما سنگین تر از کل بدنشان است.
اما هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار ایران در المپیک کافی است بداند اولریک ویبک سرمربی سابق هندبال زنان و مردان دانمارک، تیم‌هایش را به طلای المپیک و قهرمانی جهان رساند. ویبک پارسال عضو شورای شهر ویبورگ شد و امسال می‌خواهد شهردار شود. او فقط یک مثال کوچک است، از آرنولد که به فرمانداری کالیفرنیا رسید تا گری کاسپاروف نابغه شطرنج و از مهم‌ترین منتقدان پوتین.
تعریف شهر، صرفاً «ساخت و ساز» نیست که فقط معمارها و مهندسین راهی شورا شوند. 
هنرمندان هم مثل ورزشکاران می‌توانند نماینده‌ای در شورا داشته باشند تا در جمعی که اغلب یک رمان هم در زندگی‌شان نخوانده‌اند، برای تجهیز کتابخانه‌ها، رونق اماکن فرهنگی، وضعیت سینماها، فرهنگسراها، آمفی‌تئاترها و ... بکوشد. 
پس ایراد ساعی، سوابق ورزشی‌اش نیست. بلکه ذهنیت اوست که هنوز در دنیای قهرمانی سیر می‌کند.
می‌گوید "وزن مدال‌هایم سنگین‌تر از وزن بدن نمایندگان شوراست."
خب مردم انتقاد نکنند؟ آیا ساعی فقط "حق رای دادن" را به رسمیت می‌شناسد و حق پیگیری مطالبات، از مردم سلب شده؟
او به رای مردم اشاره می‌کند اما مثل عباس جديدى اینستاگرامش را به خاطر کامنت‌های انتقادی، به روی همین مردم بسته است.
رحمت‌الله حافظی مدال برنز جام رمضان را هم نگرفته اما قطعاً نماینده مفیدتری از ساعی است که دو طلای المپیک دارد.  
با این حال، ملاک اگر وزن مدال‌هاست، پس لطفاً جمع‌تر بنشینید تا جا برای بهداد سلیمی، سعید عبدولی و... نيز باز شود.

دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11