• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۲۶۷۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
ما، آرسنال و لیورپول برای چهارمی مبارزه می‌کنیم
ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد اعتقاد دارد تیمش همراه با آرسنال و لیورپول برای چهارم شدن رقابت خواهند کرد.
به گزارش "۱۱نیوز"؛ منچستریونایتد از حساس‌ترین بازی معوقه لیگ برتر انگلیس در زمینِ منچسترسیتی یک امتیاز گرفت، دیداری که بدون حاشیه تمام نشد و اخراج مروان فلینی باعث شد تا ژوزه مورینیو در مورد این اتفاق هم صحبت کند.

مورینیو درباره این صحنه توضیح داد: «من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد چون صحنه را ندیدم. من فقط سه نکته درباره این اتفاق می‌دانم. مروان می‌گوید که حرکتش کارت قرمز داشته چون او مروان است. مارتین اتکینسون (داور بازی) هم می‌گوید که به نظر او حرکت مروان کارت قرمز داشته است اما من آگوئرو را در تونل رختکن‌ها دیدم و هیچ اثری از شکستگی بینی و سر نبود و صورتش مثل همیشه زیبا بود. به همین دلیل مطمئن نیستم (که حرکت مروان سزاوار کارت قرمز بوده باشد). اگر سرخیو خودش را به زمین نمی‌انداخت، مطمئناً کارت قرمزی در کار نبود اما وقتی که مروان به او فرصت انجام چنین کاری را می‌دهد، من دیگر نمی‌دانم. چیزی که من می‌دانم این است که ما 15 دقیقه 10 نفره بازی می‌کردیم و پسرهای من هم برای گرفتن این یک امتیاز حیرت‌آور جنگیدند. با این که صحنه را ندیدم اما شاید بتوانم حدس بزنم کارت قرمزی که وجود داشت به خاطر تجربه و هوش بازیکن آرژانتینی بود. مروان معتقد است که اگر بازیکن دیگری چنین حرکتی را انجام می‌داد شاید داور به او کارت قرمز نمی‌داد.»

مصدومیت پرتعداد بازیکنان که مهم‌ترین آنها ایبراهیموویچ بوده و حضور در نیمه‌نهایی لیگ اروپا مسئله‌ای است که مورینیو آنها را باعث سخت شدن کار تیمش در لیگ برتر می‌داند: «تیم ما به دردسر افتاده است. مشکلات فراوانی داریم و انجام یک دربی بزرگ مانند دربی منچستر، با تلاش زیادی که انجام دادیم و فشاری که برای حفظ نتیجه متحمل شدیم، سخت است. این بازی اما شخصیت بزرگ بازیکنان ما را نشان داد. من فکر می‌کنم که منچسترسیتی فصل را بین 4 تیم بالای جدول به پایان برساند. بازی‌هایی که این تیم در ادامه فصل باید انجام دهد، به نظر من سخت نیستند و از پس آنها برمی‌آیند. من فکر می‌کنم که رقابت برای رسیدن به چهار رده بالای جدول بین ما،‌ آرسنال و لیورپول است. ما تلاش‌مان را می‌کنیم اما واقعیت این است که ما یک بازی در نیمه نهایی لیگ اروپا داریم. ما بازیکنان زیادی را از دست داده‌ایم اما ما تا زمانی که روز کاغذ شانس داشته باشیم، می‌جنگیم.»

آقای خاص تیمش را تیم برتر نیمه اول می‌داند: «ما در نیمه اول تیم برتر بودیم و من‌سیتی در نیمه دوم. با این حال من باید از بازیکنانم دفاع کنم و بگویم که از عملکردشان راضی‌ام.»
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11