• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۰۶۷۰
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵
شرط یک میلیارد یورویی کریس را به مادرید بازمی گرداند؟
مدیر روزنامه آس اسپانیا به خبر جدایی رونالدو از باشگاه رئال مادرید واکنش نشان داد و آن را غیرممکن دانست.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ آلفردو رلانیو مدیر روزنامه آس اسپانیا به خبر جدایی رونالدو از باشگاه رئال مادرید واکنش نشان داد و آن را غیرممکن دانست. او در خصوص دلایلش برای مطرح کردن این ادعا چنین نوشت:
روز گذشته روزنامه "ابولا" مدعی شد رونالدو دیگر به اسپانیا باز نمی گردد. من روی این موضوع شرط نمی بندم. به این آسانی ها نیست. او با باشگاه رئال مادرید قرارداد دارد. رونالدو همچنان با اختلاف بزرگترین بازیکن باشگاه است. در قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا نقش کلیدی داشت. بخت اصلی توپ طلا است و یک نماد تبلیغاتی... باشگاه های زیادی وجود ندارند که قادر به خرید رونالدو باشند.
هیچ بازیکنی جز مسی هم نمی تواند فروشش را جبران کند که خریدش برای رئال غیر ممکن است. رقم فسخ قرارداد یک بیلیون (یک میلیارد یورو) است. مهم نیست چقدر عصبانی باشد، خروجش ممکن نیست.
قبول دارم عصبانی است. از یک سو تحقیقات اداره مالیات خوشایند نیست. بعدش یک روزنامه مدعی شد پرز به رسانه های مادرید گفته خبر فرار مالیاتی اش را با پیراهن تیم ملی پرتغال منتشر کنند نه پیراهن رئال مادرید. البته من چیزی در این مورد نمی دانم.
در آ.اس خیلی وقت است که به حرف پرز گوش نمی دهیم. عکسش با لباس تیم ملی پرتغال را گذاشتیم چون جدید ترین عکس با قیاقه جدیدش بود که تغییر زیادی کرده است. فکر می کنم در روزنامه های دیگر نیز چنین اتفاقی رخ داده است. 
اینگونه نیست که پرز هم از رونالدو حمایت نکرده باشد و او را به حال خودش گذاشته باشد. باشگاه در حمایت از او یک بیانیه منتشر کرد و رئیس ورزش، آموزش و فرهنگ اسپانیا از او حمایت کرد. من به یاد ندارم هیچ دولتمردی از مسی چنین حمایتی کرده باشد. اما رونالدو به یکباره خشمگین شده است که امکان دارد به خاطر جدائی بازیکنانی مثل په په، کوئنترائو و خامس باشد که وکیل همگی مندس است.
فکر می کنم رونالدو در روزهای آینده آرام شود و همه چیز به خوبی حل و فصل گردد.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11