• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۱۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
پرتغال 2 – مکزیک یک
قهرمان اروپا با غلبه بر نماینده کونکاکاف در بازی رده‌بندی جام کنفدراسیون‌ها، مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کرد.
به گزارش "11نیوز"؛ امروز، در دیدار رده‌بندی جام کنفدارسیون‌ها، دو تیم پرتغال و مکزیک در ورزشگاه اسپارتاک مسکو مقابل هم صف‌آرایی کردند. در این بازی پرتغالی که بعد از شکست برای شیلی در مرحله نیمه نهایی کاپیتانش کریستیانو رونالدو را از فهرست بازیکنان خود خارج کرده بود در دقیقه 15 به لطف تکنولوژی کمک داور ویدئویی برای تشخیص خطای بازیکنان مکزیک یک ضربه پنالتی به دست آورد که این پنالتی را آندره سیلوا زد و اوچوا، دروازه‌بان مکزیک آن را مهار کرد. به این ترتیب در نیمه اول توپ از خط دروازه‌ها رد نشد.

در نیمه دوم اما پرتغال تاوان استفاده نکردن از موقعیت گلزنی‌اش را داد و در دقیقه 55 با اشتباه مدافع خودی، نتو که در یک ارسال از سمت چپ توپ را وارد دروازه قهرمان یورو 2016 کرد، گل خورد. برتری یک گله آزتک‌ها تا دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم ادامه داشت تا اینکه په‌په، کاپیتان پرتغالی‌ها جور کم‌کاری هم‌تیمی‌هایش در خط حمله را کشید و در یک ارسال از سمت راست، نماینده اروپا را از شکست نجات داد و بازی را به وقت‌های اضافی کشاند.

در وقت‌ اضافه اول برخلاف جریان بازی که به سود مکزیک بود، بخت یار پرتغالی‌ها شد و در یکی از حملات آنها روی دروازه حریف توپ با دست مدافع مکزیک برخورد کرد و به این ترتیب داور برای دومین بار به سود پرتغالی‌ها پنالتی اعلام کرد و این بار برخلاف دفعه قبل، آدرین در دقیقه 104 توپ را به تور دروازه مکزیک‌ها چسباند. پرتغال که در دقیقه 105 با اخراج نلسون سمدوف 10 نفره شد، برتری‌اش را تا پایان وقت اضافه دوم حفظ کرد و به این ترتیب تیم سوم جام کنفدراسیون‌ها لقب گرفت. در دقیقه 112 رائول خیمنز بازیکن مکزیک با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.


دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11