• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۲۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۲
با هماهنگی‌های انجام شده قرار است دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در تاریخ 25 تیر ماه در ورزشگاه شوکو آرنا در شهر بیله‌فلد برگزار شود.
ورزشگاه دیدار پرسپولیس - استقلال در آلمان معرفی شد+عکس
به گزارش "
۱۱نیوز"؛ با اعلام اسپانسر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال قرار است این دو تیم در تاریخ 25 تیرماه در آلمان به مصاف هم بروند که چندین بار تاکنون محل انجام بازی عوض شده اما با اعلام مسئولان برگزاری این بازی قرار است این دیدار در شهر بیله‌فلد آلمان که مرکز ایالت نرد راین وستفالن است برگزار شود. مسئولان برگزاری این دیدار کارهای انجام رزرو ورزشگاه را انجام داده و حتی پول هم به حساب طرف آلمانی ریخته‌اند.
بر این اساس قرار است هشتاد و پنجمین دربی پایتخت در ورزشگاه شوکو آره‌نا برگزار شود که البته این ورزشگاه تا پیش از این بیله‌فلدر آلم نام داشت. این ورزشگاه که در شهر 336 هزار نفری بیله‌فلد قرار دارد در سال 1926 تاسیس شده اما در سال‌های 1996 و 2008 مورد بازسازی قرار گرفته است.
ورزشگاه دیدار پرسپولیس - استقلال در آلمان معرفی شد+عکس
این در حالی است که ابتدا این ورزشگاه 34 هزار و 222 نفر گنجایش داشت اما در بازسازی جدید تعداد ظرفیت تماشاگران به 26 هزار و 515 نفر تقلیل یافته است. در این ورزشگاه روزگاری علی دایی و کریم باقری دو اسطوره فوتبال کشورمان با پیراهن تیم آرمینیا بیله‌فلد به میدان رفتند و این ورزشگاه برای ایرانی‌ها غریبه نیست.
ورزشگاه دیدار پرسپولیس - استقلال در آلمان معرفی شد+عکس
ابعاد این ورزشگاه در ابعاد 105* 68 متر است و در این ورزشگاه چند باری تیم ملی آلمان بازی‌های خود را برگزار کرده است. چمن ورزشگاه شوکو آره‌نا چمن طبیعی است و قرار است تیم‌های پرسپولیس و استقلال در ساعت 22 روز 25 تیر ماه در این استادیوم به میدان بروند. شهر بیله‌فلد نزدیک به کشورهای هلند و فرانسه است و مسئولان برگزاری این بازی امیدوار هستند که ایرانی‌های زیادی بتوانند از این بازی استقبال کنند.
ورزشگاه دیدار پرسپولیس - استقلال در آلمان معرفی شد+عکس
به نظر می‌رسد کارهای نهایی انجام این بازی در کشور المان صورت گرفته و به دلیل اینکه اسپانسر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال معتقد است تماشاگران ایرانی استقبال خوبی از این بازی خواهند داشت به همین دلیل شاید یک دیدار دیگر به جز این بازی در اروپا بین این دو تیم برگزار شود. این مساله البته هنوز قطعی نیست و همه چیز منوط به انجام توافقات نهایی در همه زمینه‌ها دارد چرا که پرسپولیس باید 30 تیر در سوپرجام به مصاف نفت تهران برود و به همین دلیل برگزاری بازی دوم مستلزم هماهنگی‌های بسیار بیشتری است.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11