• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۲۷۱۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
ستایش پپ از بازیکن آکادمی سیتی
پپ گواردیولا می‌گوید یونایتد زودتر کارش را شروع کرده و به همین دلیل در پیش‌فصل از تیم او جلوتر است.
به گزارش "۱۱نیوز"؛ منچسترسیتی برابر منچستریونایتد در چمپیونزکاپ با 2 گل شکست خورد، دیداری که گواردیولا می‌گوید برای آماده‌سازی تیمش مفید بوده است.

پپ گواردیولا در ابتدای صحبت‌هایش از فیل فودن بازیکن جوان سیتی تمجید کرد: «دوست دارم از کلمات مناسبی برای توصیف چیزی که از فیل فودن دیدم، استفاده کنم. شما خوش‌شانس بودید که اولین بازی منچسترسیتی و اولین بازی فودن را دیدید. خیلی وقت بود که چنین بازی‌ای از یک بازیکن ندیده بودم. عملکرد فودن در سطح دیگری بود. او تنها 17 سال دارد، بازیکن منچسترسیتی است و در آکادمی باشگاه پرورش یافته است. فودن عاشق منچسترسیتی و طرفدار این تیم است. او هدیه‌ای برای ماست. فیل در تور پیش‌فصل کنار مرا خواهد بود و شاید در فصل جدید هم همراه تیم باشد چون او خاص است.»

گواردیولا در ادامه در مورد بازی هم بیان کرد: «این اولین بازی پیش‌فصل ما بود که بازی تمرینی خوبی بود. در واقع در این بازی منچستریونایتد یک گام در مرحله آماده‌سازی جلوتر بود و دو بازی تدارکاتی پیش از این دیدار انجام داده بود. به هر حال این بازی یک تست فیزیکی برای ما بود و چیزهای خوبی از این بازی دیدیم و منچستریونایتد هم در حمله خطرناک بود. ما عالی بازی کردیم، به خصوص در نیمه دوم و دقایقی از نیمه اول. چند بازیکن ما به لحاظ انفرادی فوق‌العاده بودند. حالا هم باید کمی استراحت کنیم و خودمان را برای بازی با رئال مادرید آماده کنیم.»
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11