• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۲۷۶۲
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
هدف ما بیشترین برد و قهرمانی است
سرمربی پرسپولیس پس از قهرمانی در سوپرجام گفت: هدف ما بیشترین برد و قهرمانی است. طبیعی است با تمام توان در سه جام پیش‌رو جلو می‌رویم.
برانکو: این قهرمانی برای ما خیلی مهم بود
به گزارش"۱۱نیوز برانکو ایوانکوویچ پس از فتح سوپرجام فوتبال ایران با برتری 3 بر صفر برابر نفت تهران گفت: بهترین حالت برای ما این بود که با قهرمانی وارد لیگ شویم. این قهرمانی برای ما خیلی مهم بود.
او اضافه کرد: از بازیکنانم به خاطر نمایش زیبا تشکر می‌کنم مخصوصا در فازی که در تمرینات پیش برده‌ایم. برای ما همانطور که گفتم برد مهم بود و امسال این اولین قهرمانی ما بود و امیدوارم آخرین نباشد. یک‌بار دیگر توانستیم هواداران را خوشحال کنیم و باید به آنها تبریک بگویم. باز هم باید از کادر فنی و بازیکنان و مدیریت باشگاه تشکر کنم. ما همین روند را ادامه خواهیم داد.
برانکو عنوان کرد: انتظار اینکه قهرمانی را کسب کنیم، داشتیم. از مشکلات نفت از بازیکنان تا کادر فنی آنها اطلاع داشتیم اما با حضور حمید درخشان و خورشیدی مطمئن هستم در یکی دو ماه آینده می‌توانند برای هر حریفی خطرناک باشند.
سرمربی پرسپولیس در خصوص افزایش جام‌های قهرمانی پرسپولیس تصریح کرد: هدف ما بیشترین برد و قهرمانی است. طبیعی است با تمام توان در سه جام پیش‌رو جلو می‌رویم. طبیعی است یک ماه دیگر بهتر از این باشیم.
برانکو در خصوص حضور آدم همتی نوه سعید راد در این تیم گفت: بله ایشان بازیکن پرسپولیس است و مدارک خود را از کانادا گرفته و قراردادش را ثبت کرده است. در یک سال آینده مشخص می‌شود که او و دیگر بازیکنان جوان می‌توانند خودشان را به سطح پرسپولیس برسانند یا خیر.


دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11