• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۳۰۱۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
با نامه محرمانه ایفمارک به باشگاه استقلال
بر اساس گزارش ايفمارك هافبک تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت زانو نمی‌تواند به طور کامل برای تیمش بازی کند.
مصدومیت جباری تایید شد
به گزارش"11نیوز"؛ در پی آنكه مجتبی جباری به استقلال پیوست حرف و حدیث‌های زیادی درباره مصدومیت این بازیکن به وجود آمد و یازده نیوز در گزارشی اختصاصی از مصدومیت جباری پرده برداشت (اینجا بخوانید). اعضای کادر پزشکی استقلال هم به دلیل عدم حضور جباری در تست‌های پزشکی و امضای قرارداد باشگاه با این بازیکن، در اردوی ارمنستان حضور پیدا نکردند تا ناراحتی خود را بدین صورت اعلام کنند.
با اين حال جباری هفته گذشته با حضور در ایفمارک در تست‌های پزشکی شرکت کرد. در اين ارتباط گفته می‌شود مرکز پزشکی فوتبال ایران در نامه‌ای محرمانه به باشگاه استقلال پاسخ تست‌های هافبک آبی‌پوشان را داده و اعلام کرده که جباری از ناحیه زانو مصدومیت دارد و نمی‌تواند به طور کامل در بازی‌های استقلال حضور داشته باشد. در واقع جباری اگر یک بازی 90 دقیقه در ترکیب استقلال به ميدان برود با توجه به مصدومیتی که دارد نمی‌تواند در چند بازی بعدی به میدان برود. هر چند فيكس بازی کردن این بازیکن هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.  شاید به همین دلیل است که مسئولان استقلال با جباری به صورت بازی به بازی قرارداد بسته‌اند و در واقع بر اساس تعداد بازی‌ها به این بازیکن پول پرداخت می‌کنند.
ذکر این نکته ضروری است که ایفمارک نمی‌تواند به باشگاه ها بگوید با بازیکنی قرارداد بسته شود یا نه و تنها وضعیت مصدومیت و سلامتی بازیکن به باشگاه اطلاع داده می‌شود و تصمیم‌گیرنده نهایی برای عقد قرارداد با بازیکنان، خود باشگاه‌ها هستند.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11