• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۴۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
اینیستا در فکر جدایی از بلوگرانا؟
کاپیتان بارسلونا اعتراف کرد هنوز در مورد اینکه آیا می‌‌خواهد به دوران بازیگری‌اش در این تیم ادامه دهد یا نه، تردید دارد.
به گزارش "11نیوز"؛ اوضاع باشگاه بزرگ بارسلونا این روزها به هیچ عنوان خوب نیست و اگر بگوییم این تیم دچار بحرانی بزرگ شده اصلاً بیراه نگفته‌ایم. شاید به همین دلیل است که کاپیتان با تجربه آبی‌اناری‌ها نیز برای تداوم حضور در این تیم دچار تردید شده است. آندرس اینیستا، کاپیتان با تجربه و محبوب بارسا، اعتراف کرد هنوز در مورد اینکه آیا می‌خواهد قراردادش را با کاتالان‌ها تمدید کند یا نه مردد است.

اینیستا که قراردادش در پایان فصل جاری منقضی می‌شود، به نشریه پاییس اسپانیا گفت: «حقیقت این است که من هنوز قراردادم را تمدید نکرده‌ام. من این روزها چیزهایی را دارم در بارسلونا تجربه می‌کنم که پیش از این با آنها بیگانه بودم، اما فکر می‌کنم که این‌ها طبیعی هستند. وضعیتی فعلی بارسلونا به گونه‌ای‌ست که تا 3 سال پیش مطمئناً هرگز نمی‌توانستم تصورش کنم. بگذارید این‌طور بگویم که من دارم به آینده‌ام فکر می‌کنم، در حالی که قبلاً این کار را نمی‌کردم.»

اینیستا در ادامه فاش کرد که با لوئیس انریکه، سرمربی پیشین بارسلونا اختلافاتی داشته و از اینکه به اندازه کافی مورد اعتماد او واقع نمی‌شد ابراز نارضایتی کرد.

کاپیتان آبی‌و‌اناری‌ها عنوان کرد: «من همیشه برای لوئیس انریکه احترام فراوانی قائل بودم اگرچه گاهی اوقات با کارهایی که او انجام می‌داد، موافق نبودم. نظر من این‌ست که در این باشگاه شما هرگز نمی‌توانید به آنهایی که با تمام وجودشان برای حفظ اعتبار پیراهن تیم تلاش کرده‌اند، بی‌احترامی کنید. چنین اتفاقی نباید رخ دهد اگرچه گاهی پیش می‌آید که احساس کنید دیگر کسی شما را در تیم نمی‌‌خواهد.»

دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11