• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۸
در 90 ديشب چه گذشت؟
در شبی که مجری برنامه نود مچ مسئولان سازمان لیگ را در تهيه جام‌های قهرمانی گرفت، عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان «حیله‌های» ناگفته‌اش برای رسیدن به قهرمانی لیگ برتر را بازگو کرد.
اشك‌های ويسی در شبی كه طارمی بهترين شد
به گزارش"۱۱نیوز"؛ برنامه این هفته نود به بررسی هفته پایانی لیگ پانزدهم و شاهکار استقلال خوزستان و ویسی با قهرمانی در لیگ، جشن و شادی در اهواز، پایان تراژیک پرسپولیس در تهران و سقوط ملوان در مشهد پرداخت. 
در ابتدای برنامه پس از پخش نماهنگی از بازی پرسپوليس و ناكامی اين تيم در كسب جام، مسعود مرادی در كارشناسی داوری بازی پرسپوليس گفت: داور بازی پرسپولیس با راه آهن به اشتباه برای سرخپوشان اعلام پنالتی کرده هرچند دقايقی قبل پنالتی روی عليپور را ناديده گرفته بود.
اشك‌های ويسی در شبی كه طارمی بهترين شد
پس از آن عبدالله ويسی مهمان برنامه بود. در بخش اتدایی اين گفتگو تصاویر اشکهای ویسی در سال ۱۳۷۸ به خاطر خط خوردن از تیم ملی پخش شد و سرمربی استقلال خوزستان با دیدن این تصاویر متاثر شد و دوباره اشک ریخت!
ويسی در بخشی از صحبت‌هايش خاطره جالبی تعريف كرد: چون شما را دوست دارم می خواهم یک اعتراف شیرین کنم. من بازیکنان فولاد نوین را زیرنظر داشتم. سال گذشته بازی های فولاد نوین را از نزدیک تماشا می کردم و گاهی اسکوچیچ سرمربی فولاد هم کنار من بود. هر بازیکنی را که می خواستم، از اسکوچیچ می پرسیدم که آیا آن بازیکن را قبول دارد یا خیر. به عنوان مثال می گفتم مهدی زبیدی چطور است و اسکوچیچ می گفت نه، این بازیکن به درد لیگ برتر نمی خورد. من اسم این بازیکنان را یادداشت می کردم و خیالم راحت بود که فولاد آنها را نمی خواهد. یک حیله و شیطنت اینطوری هم به کار بردیم!
اشك‌های ويسی در شبی كه طارمی بهترين شد
ويسی در ادامه به احتمال جدایی‌اش از استقلال خوزستان اشاره كرد و گفت:  من هنوز با سپاهان تمام نکردم. برای استقلال خوزستان ناز نمی کنم. مال این حرفها نیستم. تجربه فولاد را دارم و می دانم که نباید روی باد این حرفها بخوابیم. فردا صبح (سه شنبه) هم با سپاهان صحبت می کنم. قرار نیست جوابی به سپاهان بدهم و باید برگردم و با مسئولان استقلال خوزستان هم صحبت کنم. حرفم این است که ساختار استقلال خوزستان باید آسیایی شود. البته به جز سپاهان سه تیم دیگر هم مرا می خواهند که یکی از آنها تهرانی است!
ویسی درباره اینکه آیا این تیم تهرانی، از تيم‌های بزرگ پايتخت است؟ گفت: باید بگویم تیم تهرانی بزرگ نیست. برایم زود است به تیم مطرح بروم.
اشك‌های ويسی در شبی كه طارمی بهترين شد
در بخش ديگر برنامه تصویر سه جام سازمان لیگ برای قهرمان‌های احتمالی لیگ برتر که به صورت همزمان در سه ورزشگاه قرار داشت به نمايش درآمد و مشخص شد هيچ‌يك از جام‌ها شبيه نيست؟ فردوسی‌پور با طرح اين پرسش كه كجای دنيا سراغ داريد كه جام قهرمانی چند شكل مختلف داشته باشد بار ديگر سازمان ليگ را به چالش كشيد.
اشك‌های ويسی در شبی كه طارمی بهترين شد
طیبی،زهیوی و موسی کولی بالی سه بازیکن استقلال خوزستان هم ازدیگر میهمانان حضوری برنامه نود بودند.
غلامرضا بهروان با بیان اینکه فینال جام حذفی قطعا در خرمشهر برگزار خواهد شد، گفت: فینال همان روز نهم خرداد برگزار می‌شود.
درنهايت مهدی طارمی هم با كسب ۴۸ درصد آرا توانست عنوان بهترین بازیکن لیگ را از آن خود کند و مهدی رحمتی و محسن مسلمان بعد از طارمی در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
اشك‌های ويسی در شبی كه طارمی بهترين شد
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11