• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۵۹۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
پیشگو نیستم که در مورد آینده حرف بزنم
محمد خرمگاه مربی تیم فوتبال استقلال گفت: سعی می‌کنم روزهای خوبی را برای تماشاگران رقم بزنیم.
به گزارش "۱۱نیوز"؛ علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی با گل‌گهر حضور پیدا نکرد و محمد خرمگاه در جمع خبرنگاران گفت: قبل از  هر چیز باید بگویم که آقای منصوریان شرایط خوبی نداشت و عذر‌خواهی کرد.
او افزود: ما اصلا به این شرایط زمین عادت نداشتیم و چون بازی های جام حذفی بازی شگفتی ها است می‌خواستیم زودتر گل بزنیم. با گلی که دریافت کردیم دوباره حمله کردیم اما جا دارد از تماشاگران استقلال تشکر می‌کنم و نوید می‌دهم که روزهای قشنگی برایشان رقم می‌زنیم.
مربی استقلال افزود:‌ من به هواداران استقلال نوید روزهای قشنگی‌تری را داده و می‌دهم و مطمئن باشید صبوری آنها باعث ایجاد روحیه برای ما است و ما هم سعی می‌کنیم روزهای خوبی برای آنها رقم بزنیم.
او در خصوص داوری بازی گفت: هیچ زمان در مورد داوری حرف نزده‌ام و همیشه سعی کرده‌ام به داوری احترام بگذارم. ایده ما این است که در مورد مسائل داوری صحبت نکنیم.
خرمگاه در خصوص شرایط تیم گل‌گهر گفت: ما این تیم را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانستیم تیم فیزیکی و خوبی هستند. آنها بلد بودند در این زمین بازی کنند و البته این قابلیت تیم‌های لیگ یکی است که به شکلی بازی کنند که شرایط برای حریفان سخت شود. ما تلاش می‌کنیم که شرایط‌مان را روز به روز بهتر کنیم.
مربی استقلال ضمن تشکر از مردم سیرجان گفت: از لحظه‌ای که وارد شدیم میهمان‌نوازی خوبی از ما صورت گرفت و امیدوارم امسال سال خوبی برای تماشاگران این استان باشد.
خبرنگاری گفت آیا شما می‌توانید به فینال جام حذفی صعود کنید که خرمگاه پاسخ داد: من فقط در مورد مسائل فنی صحبت می‌کنم و پیشگو نیستم که در مورد آینده حرف بزنم.
او در پایان در خصوص اینکه فکر می‌کند تیمش به چه عنوانی می‌رسد، گفت: فکر نمی‌کنیم بلکه تلاش می‌کنیم تا شرایط خوبی داشته باشیم.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11