• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۶۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
منت سرمربی فرانسوی بر سر هواداران آرسنال
سرمربی فرانسوی آرسنال می‌گوید به دلیل علاقه‌اش به توپچی‌ها چشمان خود را به روی فرصت گرفتن جای سرالکس فرگوسن در اولدترافورد بست.
به گزارش "11نیوز"؛ هواداران آرسنال سال‌هاست که از نتایج تیم خود تحت رهبری آرسن ونگر ناراضی هستند و نارضایتی خود را نیز بارها به صورت علنی اعلام کرده‌اند. البته آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن نیز به این اعتراضات هیچ توجهی ندارد و معترضین را نمک‌نشناس خطاب می‌کند.

حالا او در اقدامی جدید، بر سر هواداران آرسنال منت گذاشت و اعلام کرد که در سال 2002، باشگاه منچستریونایتد به او اعلام کرده که به عنوان جانشینی بالقوه برای سرالکس فرگوسن روی او حساب می‌کند اما پاسخ ونگر به این پیشنهاد منفی بوده. او می‌گوید علاقه‌ بیش از اندازه‌اش به آرسنال اجازه نداد که او 15 سال پیش به رقیب منچستری ملحق شود.

ونگر که از سال 1996 سرمربی آرسنال بوده در اینباره گفت: «من در آرسنال ماندم چون در این تیم خوشحال بودم و احساس رضایتم بیشتر از آن رضایتی بود که هواداران از بودن من در آرسنال داشتند. من ارزش‌های آرسنال را دوست دارم و به نظر من اهمیت یک باشگاه در درجه اول به ارزش‌های آن باشگاه مرتبط است. یک روز، خوب خواهد شد که گپی درباره سیر تحول دو باشگاه داشته باشیم. من همیشه از خودم می‌پرسم «بله، البته منچستریونایتد تیم جذابی‌ست اما آیا من از بودن در آرسنال راضی‌ام؟» و بعد به خودم جواب می‌دهم، بله.»

ونگر ادامه داد: «همیشه بسیار رازدار بوده‌ام اما یک روز شاید تمام تماس‌هایی که در دوران حضورم در آرسنال داشته‌ام را فاش کنم و فصول جدیدی شکل خواهد گرفت. در مورد پیشنهادی که منچستریونایتد به من داد هم بهتر است از مارتین ادواردز، مدیر ورزشی سابق منچستریونایتد، سؤال بپرسید.»

او افزود: «زمانی که شما درباره من‌یونایتد صحبت می‌کنید، تحولی که این باشگاه طی 20 سال اخیر داشته جالب است. خیلی چیزها تغییر کرده اما زمانی که من به آرسنال آمدم در این تیم ارزش‌هایی وجود داشت که من برای دنیای ورزش آنها را می‌پسندم. به همین دلیل هم من هنوز در این رقابت‌ها هستم. زمانی که من به آرسنال آمدم این تیم 80 عضو داشت و الان 700 نفر هستند. گاهی اوقات من با برخی از این افراد را که می‌شناسم را به داخل باشگاه می‌آورم اما اکثر آنها را دیگر نمی‌شناسم.»

دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11