• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۶۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
«تیم ما یک مهاجم نوک کم دارد»
سرمربی رئال مادرید به ضعیف شدن خط حمله تیمش بعد از جدایی موراتا و ماریانو اذعان کرد.
به گزارش "11نیوز"؛ از فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و از گروه H مسابقات، فردا شب و از ساعت 23:15، رئال مادرید در دیداری خانگی در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو، میزبان آپوئل نیکوزیا خواهد بود.

زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی در جمع خبرنگاران گفت: «طبیعی‌ست که با رفتن بازیکنانی مانند آلوارو موراتا و ماریانو و عدم جذب بازیکنانی برای پر کردن جای خالی آنها، تیم ما یک مهاجم نوک کم داشته باشد. شاید این موضوع درست باشد، اما برای ما جذب یک مهاجم دیگر ممکن نبود. من دوست داشتم که موراتا در کنار ما بماند، اما او می‌خواست در تیمی باشد که فرصت بیشتری برای بازی کردن در اختیارش قرار دهد و به همین دلیل رفت. برای ما عقد قرارداد با یک بازیکن دیگر ممکن نبود، اما من واقعاً به توانایی‌های بورخا مایورال ایمان دارم، چون او تشنه موفقیت است. علاوه بر این ما کریم بنزما و گرت بیل را هم داریم. ما با تمام بازیکنانی که داریم کارمان را پیش می‌بریم.»

زیزو ادامه داد: «با تیمی که دارم، کارهای زیادی می‌توانیم انجام دهیم. من به توانایی‌های بازیکنانم ایمان دارم و تنها چیزی که برایم اهمیت دارد، وضعیت آنهاست. پس اتفاقاتی که در خارج از تیم رخ می‌دهد، تصمیمات مرا در مورد کارهایی که می‌‌خواهم انجام دهم تغییر نمی‌دهد. فصل گذشته هم اتفاقی مانند آنچه در ابتدای این فصل تجربه کرده‌ایم برای ما رخ داد، پس نگران نیستیم. درست است که از نتایج‌مان راضی نیستیم، اما فوتبال همین است. ما شیوه کاری‌مان را تغییر نمی‌دهیم و سعی می‌کنیم که بازی را ببریم. ما قهرمان اروپا هستیم، اما برای‌مان همه چیز از صفر شروع می‌شود.

دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11