• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۶۳۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
«طبیعی‌ست ناگلزمن بخواهد مربی بایرن شود»
کارلو آنچلوتی پس از پیروزی برابر اندرلخت گفت فرانک ریبری را برای اعتراضی که کرده، درک نمی‌کند.
به گزارش "۱۱نیوز"؛ بازی بایرن‌مونیخ و اندرلخت با وجود برتری 3 بر صفر باواریایی‌ها برای این تیم بدون‌حاشیه نبود. فرانک ریبری پس از تعویض پیراهنش را به گوشه‌ای پرت کرد و باعث شد کارلو آنچلوتی به این موضوع واکنش نشان بدهد.

کارلتو در کنفرانس خبری در این مورد گفت: «درک می‌کنم که ریبری می‌خواست 90 دقیقه بازی کند، اما گاهی اوقات بازیکنان درک نمی‌کنند که دلیل تعویض‌شان چیست. در این مورد هم من ریبری را به خاطر عملکردش بیرون نکشیدم چون او خوب بود، اما تصمیم گرفتم با توجه به مشکل کوچکی که در تمرین روز یکشنبه برای فرانک به وجود آمده بود و از آنجایی که بازی را تحت‌کنترل داشتیم، در 10 دقیقه پایانی بازی به او استراحت بدهم. با این وجود واکنش ریبری به تعویض شدن را درک نمی‌کنم و در این خصوص از او توضیح خواهم خواست. فرانک از تعویض شدنش ناراحت بود، اما او یک کارت زرد هم داشت و می‌خواستم به او استراحت بدهم. عملکرد ریبری خوب بود و شاید خودش هم به این موضوع فکر نکرد.»

کارلو آنچلوتی در واکنش به شایعه حضور یولیان ناگلزمن سرمربی هوفنهایم به جای خودش هم بیان کرد: «طبیعی است که مربی جوان و خوبی همچون یولیان رویای سرمربیگری تیم سطح بالایی را داشته باشد. ناگلزمن یک آلمانی است و طبیعی است که چنین رویایی داشته باشد. سال قبل به او گفتم زمانی که هدایت تیم بزرگی را برعهده گرفتی، برایت در آینده آرزوی موفقیت می‌کنم.»
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11