• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۳۹۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۸
بررسی سیدبندی جام جهانی 2018
با توجه به سیدبندی جام جهانی 2018 بی شک 11 تیم با ایران همگروه نمی شوند که سوئد، ایسلند و دانمارک از جمله این تیم‌ها خواهند بود.
به گزارش"۱۱نیوز هنوز 2 دیدار سرنوشت‌ساز از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی باقی مانده و طی آن بازی های استرالیا با هندوراس و پرو با نیوزلند چهره آخرین صعودکنندگان به جام جهانی 2018 را مشخص خواهد کرد. با این حال پیشاپیش می‌توان براساس سیدبندی تیم‌ها، گلدان‌های احتمالی مراسم قرعه‌کشی جام جهانی را مشخص کرد؛ چرا که در بین 2 دیدار باقی مانده بازی استرالیا با هندوراس تأثیری بر نحوه قرار گرفتن تیم‌ها در گلدان‌ها ندارد و در دیدار پرو با نیوزیلند هم با توجه به اختلاف سطح 2 تیم می‌توان نماینده آمریکای جنوبی را پیشاپیش برنده دانست.
گفتنی است در دیدار رفت پلی آف استرالیا موفق شد هندوراس را در خانه اش با تساوی بدون گل متوقف کند و پرو هم با همین نتیجه توانست یک تساوی ارزشمند در خانه نیوزلند به دست آورد. در همین راستا اگر شگفتی خاصی رخ ندهد پرو و استرالیا را باید به عنوان آخرین تیم های صعود کننده به جام جهانی معرفی کرد. بر همین اساس در جدول زیر استرالیا و پرو به صورت پیش‌فرض به عنوان تیم های صعود کننده در نظر گرفته شده اند.  
ایران با چه تیم‌هایی در جام جهانی همگروه نمی‌شود؟+جدول
نکته قابل توجه اینکه از بین 32 تیم حاضر در جام جهانی 2018، تیم‌های ژاپن، کره‌ جنوبی، عربستان، سوئد، ایسلند، کاستاریکا، تونس، مصر، سنگال، دانمارک و همچنین استرالیا (در صورت صعود) قطعاً با ایران همگروه نخواهند شد چرا که نمایندگان آسیا و تیم های سید 3 هرگز در گروه ما قرار نخواهند گرفت. از طرفی هرگز 3 تیم از اروپا نیز در یک گروه قرار نمی گیرند و این می تواند در قرعه کشی جام جهانی 2018 پوئن مثبتی برای تیم ملی کشورمان محسوب شود.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11