• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۰۲۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
روس‌ها پس از هم گروهی با اروگوئه نگران لوییس سوارس هستند.
به‌ گزارش"11نیوز" ‌و ‌به نقل از مارکا، رسانه‌های روسی پس از مشخص شدن هم گروهی با اروگوئه در جام جهانی ۲۰۱۸ از این اتفاق خوشحال نشدند. میزبان جام جهانی با تیم‌های اروگوئه، مصر و عربستان هم‌گروه شد و در گروه زندگی قرار گرفت. روس‌ها ترسناک‌ترین حریف خود را در تیم اهل آمریکای جنوبی می‌دانند. آنها تنها از هوشمندی لوییس سوارس، مهاجم مشهور این تیم نمی‌ترسند. ‌اسپورت اکسپرس در تحلیل گروه A مسابقات تیتر زد: سوارس ما را گاز نگیر!
نکته قابل توجه در تیم‌ ‌ملی اروگوئه این است که اغلب بازیکنان برجسته این تیم مانند سوارس از مرز ۳۰ سالگی رد شدند و جام جهانی ۲۰۱۸ آخرین فرصت‌شان برای حضور در بالاترین سطح مسابقات جهانی است.
گاتزتا درباره تیم اروگوئه نوشت: اروگوئه‌ای‌ها شانس اول گروه A هستند و به احتمال فراوان در جایگاه اول قرار بگیرند. ادینسون کاوانی، لوییس سوارس و دیگو گودین از بازیکنان برجسته این تیم هستند.
روسیه بازی افتتاحیه را برابر عربستان برگزار می‌کند و سپس به مصاف مصر می‌رود. به همین خاطر به نظر می‌رسد بازی آخر این تیم مقابل اروگوئه در شهر سامارا حساسیت زیادی نداشته باشد. سایت لنتا نوشت: ساکنان این شهر روسی می‌توانند با چشمان خود ببینند که سوارس، گئورگی ژیکیا، ویکتور واسین و دیگر مدافعان روسیه را گاز می‌گیرد.
با این حال ‌اسپورت اکسپرس امیدوار است که سوارس دیگر مانند جام جهانی گذشته مدافعان حریف را گاز نگیرد. این روزنامه‌ نوشت: برای سوارس از همه مهم‌تر این است که خود را کنترل کند و گاز نگیرد تا دوباره مانند جام جهانی ۲۰۱۴ محروم شود.
مهاجم اروگوئه‌ای پس از آن گاز گرفتن کیلینی، بازیکن ایتالیا در سال ۲۰۱۴ چهار ماه توسط فیفا محروم شد و ابتدای فصل را با پیراهن بارسلونا از دست داد.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11