• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۰۸۴۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۹
در مجموع در پنج یا ۶ ماه اخیر خوب کار کردیم
زیدان سرمربی رئال مادرید امیدوار است ستاره پرتغالی در این تیم بازنشسته شود.
به گزارش"۱۱نیوز رئال مادرید شنبه شب در دیدار نهایی جام جهانی باشگاه‌ها با یک گل گرمیو را شکست داد و قهرمان این بازی‌ها شد. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم و از همه لحاظ کامل بودیم. از ابتدا بازی را در اختیار داشتیم. شایسته پیروزی بودیم. خوشحال هستیم چون کاری که بازیکنانم کردند آسان نیست. این عنوان پنجمین قهرمانی‌مان در سال جاری بود. از بودن در این تیم خوشحالم.
سرمربی رئال مادرید افزود: خیلی خوب بازی را پیش بینی کردیم و با قدرت بازی را آغاز کردیم. باید گفت در خط دفاعی فوق العاده بودیم. بازی خیلی خوبی را ارائه دادیم.
سرمربی فرانسوی در مورد رونالدو گفت: او همیشه حضور دارد و هرگز اشتباه نخواهد کرد. او همیشه در لحظات کلیدی به تیم کمک می‌کند. دوست دارم رونالدو قراردادش را تمدید کند اما در زمان مناسبش. برای ما رونالدو بازیکن کلیدی محسوب می‌شود. او در باشگاه و خانه‌اش است. او کارهایی را که دیگر بازیکنان هرگز انجام ندادند را انجام خواهد داد. امیدوارم رونالدو تا بازنشستگی در مادرید بماند.
مادرید شنبه هفته آینده باید در لالیگا به مصاف بارسلونا برود. زیدان درمورد این بازی گفت: به بهترین شکل ممکن به این بازی رسیدیم. اکنون باید از این لحظات لذت برد و سپس به مادرید بازگشت و لذت برد.  مشتاق هستیم شش‌گانه را فتح کنیم. در این فصل سه جام و در این سال پنج عنوان را به دست آوردیم. این موضوع برای ما مهم بود. باید به این روند ادامه دهیم. باید از جامی که به تازگی به دست آوردیم لذت ببریم، استراحت کنیم و سپس به بازی‌های باقی مانده فصل فکر کنیم. خوشحال هستیم و باید به بازیکنانم تبریک بگویم.
او افزود: آمار خیلی خوبی را در این سال به ثبت رساندیم. پس از سوپرجام اسپانیا و اروپا توانستیم این عنوان را بالای سر ببریم. در برخی از بازی‌های این فصل در شرایط سختی قرار گرفتیم و حریفان ما را به دردسر انداختند. در مجموع در پنج یا ۶ ماه اخیر خوب کار کردیم. لالیگا سخت‌ترین این رقابت‌هاست.
زیدان بیشتر از دل بوسکه (سرمربی پیشین مادرید ) عناوین به دست آورده است. سرمربی فرانسوی در این باره گفت: دل‌بوسکه سرمربی من بود. به او احترام زیادی می‌گذارم. خوشحالم که به اندازه او جام قهرمانی به دست آوردم. می خواهیم به این رویه ادامه دهم.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11