• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۱۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
رئیس فدراسیون فوتبال شرایط لازم برای کسب مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها را تشریح کرد.
به گزارش"11نیوز مهدی تاج، رئیس فدراسیون در نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال گفت: نشست هیئت رئیسه فوتسال صبح امروز با دستور جلسه صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌های فوتسال تشکیل شد. در این خصوص بحث و تبادل نظر و تصمیم گرفته شد همه باشگاه‌ها تا سال 2019  فرصت دارند تا مجوز حرفه‌ای خود را دریافت کنند.
وی ادامه داد: باشگاه‌ها باید در سازمان لیگ فوتسال مجوز حرفه‌ای را جدی بگیرند و اجازه ندهند مانند فوتبال با انبوهی از مشکلات روبه‌رو شوند. همچنین درخواست دارم که موضوع آکادمی در سطح باشگاه‌های فوتسال جدی گرفته شود. مدارس فوتسال در کشور شناسایی و توسعه پیدا کنند و اجازه ندهیم افراد غیرمجاز در این موضوع ورود کنند.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: در فوتسال باید دنبال درآمدهای بومی باشیم و معتقدم قیاس فوتبال و فوتسال کار درستی نیست و باید با برنامه‌ریزی مناسب دنبال رویکردهای جدید باشیم.
تاج در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای گفت: صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها با سازمان لیگ است. بر همین اساس باشگاه‌ها باید حداقل سطح استانداردها و معیارها را داشته باشند. نکته حائز اهمیت این است که باشگاه‌ها باید جهت اخذ مجوز مدارک کامل را به سازمان لیگ ارائه کنند که البته اصالت و صحت و سقم مدارک بر عهده خود باشگاه‌هاست.
وی خاطرنشان کرد: باشگاه‌ها بعد از تحویل مدارک بلافاصله به دنبال اجرای تسویه حساب مالی باشند. سازمان لیگ باید توان نظارت و کارشناسی را در طول فصل برای باشگاه‌ها داشته باشد و اگر موضوعی در فوتبال یا فوتسال مطرح شد، پیشنهاد مناسبی برای آن ارائه شود. باید مشکلات در فوتسال به حداقل برسد تا بتوانیم به نقطه استاندارد فوتسال آسیا حرکت کنیم.
نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال صبح امروز با حضور مهدی تاج، علی کفاشیان، محمدرضا ساکت، علی تارقلی‌زاده، شاهین رحمانی، عباس ترابیان، کاظم سلیمانی، کریم منصوری، محمدرضا غفاری، حامد نجفی و سعید نجاریان در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11