• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۱۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
من بهترین هستم
زلاتان ابراهیموویچ گفت: اگر اسم من «اسونسون» و یا «اندرسون» بود و یا رنگ موهایم بلوند بود، حتی اگر از بانک سرقت کرده بودم،‌ رسانه‌های سوئدی از من دفاع می‌کردند.
به گزارش"۱۱نیوز زلاتان ابراهیموویچ که عناوین قهرمانی زیادی را با تیم‌های معتبر اروپایی تجربه کرده است، با اشاره به اینکه در کشورش هیچ‌گاه از سوی رسانه‌ها مورد حمایت قرار نگرفته به شبکه « Canal+» گفت: رسانه‌های سوئدی هنوز هم به من حمله می‌کنند چون من را به عنوان ابراهیموویچ قبول ندارند.
مهاجم 36 ساله شیاطین سرخ که پس از 7 ماه دوری از میادین تازه به مستطیل سبز بازگشته بود و دوباره به دلیل مصدومیت یک ماه خانه‌نشین شد، تصریح کرد: اگر بازیکن دیگری اشتباهاتی که من در گذشته مرتکب شده بودم را مرتکب شده بود، آنها از او دفاع می‌کردند، اما چون من مرتکب این اشتباهات شدم، آنها این کار را در قبال من نکردند، اما مشکلی هم نیست چون همین چیزها من را قوی‌تر کرد.  
ایبرا تأکید کرد: من در مورد نژادپرستی صحبت می‌کنم. نمی‌گویم که این دقیقاً خود نژادپرستی است، اما نژادپرستی پنهان است. قطعاً چنین چیزی هست و از این بابت مطمئنم. اگر اسم من «اسونسون» و یا «اندرسون» بود و یا رنگ موهایم بلوند بود، حتی اگر از بانک سرقت کرده بودم،‌ رسانه‌های سوئدی از من دفاع می‌کردند.
زلاتان در ادامه پاسخ رسانه‌‌های سوئدی را با آمار اینگونه داد: من احتمالاً بهترین فوتبالیست تاریخ سوئد هستم. کاری که من کرده‌ام، کسی پیش از من موفق به انجامش نشده بود. بیشترین تعداد عنوان مرد سال فوتبال سوئد که توسط یک فوتبالیست کسب شده، 2 عنوان بوده، اما من چند بار موفق به کسب این عنوان شده‌ام؟ 11 بار! چنین اتفاقی هرگز پیش از این نیفتاده است. من کارهایی برای فوتبال سوئد کرده‌ام که تا کنون کسی موفق به انجامش نشده‌ است، پس من بهترین هستم.
ابراهیموویچ که 4 فصل هم در فرانسه برای تیم پاری‌سن‌ژرمن بازی کرد، در خطاب به انتقادهای فرانسوی‌ها اظهار داشت: شما باید به من عشق بورزید چون من به خوبی نمایانگر فرانسه هستم. زمانی که من در فرانسه بودم ادعا می‌شد که من مغرور هستم، اما مردم فرانسه خودشان به مغرور بودن‌شان مشهور هستند.
گفتنی است ابراهیموویچ که 116 بازی ملی در کارنامه‌اش دارد، پس از حذف تیم ملی سوئد در مسابقات یورو 2016، از بازی‌های رده ملی با 62 گل زده اعلام بازنشستگی کرد.


دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11