• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۲۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
سید مهدی رحمتی با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود به برخی اتفاقات پشت پرده در استقلال واکنش نشان داد.
به گزارش"۱۱نیوز مهدی رحمتی با انتشار پستی جنجالی در اینستاگرام به برخی اتفاقات پشت پرده در استقلال واکنش نشان داد. رحمتی در این پست اشاره کرد که به زودی در مورد برخی اتفاقات سال گذشته افشاگری خواهد کرد.
او در این ارتباط نوشت: با ۲ تساوی اخیر تیم استقلال، بعضی‌ها سرحال شدند! طوری که بعد از ۳ گل‌ها و ۴ گل‌ها صدایشان در نیامد اما حالا که نبردیم فکر می‌کنند وقتش رسیده پیج‌های وابسته به خودشان را فعال و حملات را شروع کنند. این رفتارها بیش از هر چیز حقارت و ذات پلید آنها را یادآوری می‌کند.
درباره اتفاقهای روز جمعه به چند نکته باید اشاره کنم:
۱- بعد از بازی اولین کسی بودم که به سیدحسین تبریک گفتم و باز هم به او تبریک می‌گویم. خوشحالم که به این رکورد ارزشمند دست یافته و امیدوارم همین روند خوب را ادامه بدهد.
۲- همانقدر که برای حسینی خوشحال شدم، باید برای علی قربانی ناراحت باشم. ما بازیکنان در کنار هم زندگی میکنیم و بین ما روابط عاطفی شکل می‌گیرد. مشکلات و دردها و غمهای همدیگر را می‌دانیم و نمی‌توانیم به اتفاقی که رخ داد، بی تفاوت باشیم.
۳- هوادار البته حق اعتراض دارد اما به عنوان کسی که نزدیک به ۲۰ سال از نزدیک محیط ورزشگاهها را تجربه کرده، احساس می‌کنم مردم ما این روزها بیش از گذشته کم طاقت و بی حوصله شده‌اند. آنها عصبانی هستند و شاید استادیوم و بازیکنان بهانه‌هایی برای تخلیه همه فشارهایی باشد که در حال تحملش هستند. 
۴- فرهنگ ۷۰ ساله باشگاه استقلال چیزی جز احترام به هوادار و سر تعظیم فرود آوردن نیست. همان کاری که روز جمعه علی قربانی و همه ما بازیکنان انجام دادیم. حالا هم بهتر است از ماجرای جمعه بگذریم و به دشمنان استقلال فرصت سو استفاده ندهیم. 
۵- هواداران عزیز؛درباره همه اتفاقهای چند سال گذشته و شایعات و شیطنت‌هایی که درباره من ساختند با یکی از خبرگزاری‌ها مصاحبه‌ای انجام دادم و از آنها تقاضا کردم در یک فرصت مناسب این مصاحبه را منتشر کنند. مطمئن باشید بعد از خواندن این مصاحبه به خیلی از دسیسه‌ها پی خواهید برد.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11