• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۲۸۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۴
وزارت کشاورزی روسیه توصیه ویژه‌ای به شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال جهت جلوگیری از رسوایی جهانی کرد.
به گزارش"۱۱نیوز پتر خکمارف، رئیس دپارتمان گیاهان وزارت کشاورزی روسیه به شهرهای میزبان جام جهانی 2018 فوتبال توصیه کرد مراقب حمله گسترده ملخ‌ها به زمین چمن ورزشگاه‌های میزبان این بازی‌ها باشند و آن را نادیده نگیرند.
این مقام مسئول در وزارت کشاورزی روسیه ادامه داد: بی‌توجهی به این توصیه می‌تواند سبب رسوایی جهانی برای روسیه شود. ما یاد گرفتیم که چگونه با ملخ‌ها مبارزه کنیم اما در سال جاری میلادی نمی‌خواهیم یک رسوایی جهانی در این رابطه برای روسیه ایجاد شود. تمام دنیا امسال به روسیه می‌آیند و زمین‌های فوتبال سرسبز هستند. ملخ‌ها هم جایی را که سبز باشد بسیار دوست دارند.
خکماروف در ادامه به شوخی که خنده حضار در یک جلسه دولتی را به همراه داشت  از زبان ملخ‌ها گفت: من به جایی که فوتبال بازی می‌کنند، نمی‌روم! البته این حرف من بابت شوخی بود اما می‌دانید وقتی که میلیون‌ها هکتار را ملخ‌ها اشغال کنند چقدر شرم‌آور است و باید پاسخگوی کارمان باشیم. امروز ملخ‌ها در ولووگراد، آستاراخان و دیگر مناطق جنوبی روسیه مشاهده شده‌اند، بنابراین باید این هشدار را جدی بگیریم.
رئیس دپارتمان گیاهان وزارت کشاورزی روسیه همچنین خواهان توجه شهرهای میزبان جام جهانی 2018 فوتبال به فرهنگ کشاورزی در این مناطق جهت جلب توجه میهمانان خارجی و هواداران سراسر جهان شد.
جام جهانی 2018 فوتبال در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11