• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۳۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
داوری بسیار خوب بود
از نگاه سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان این تیم به سه دلیل مغلوب الدحیل قطر شده است.
به گزارش"۱۱نیوزامیر قلعه‌نویی پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل الدحیل قطر ضمن بیان این مطلب گفت: ابتدا به تیم الدحیل به دلیل کسب این نتیجه و پیروزی تبریک می‌گویم. آنها توانستند شروع خوبی داشته باشند و با اینکه ما در نیمه اول خوب بودیم، اما آنها در نیمه دوم توانستند نتیجه را تغییر بدهند. باشگاه الدحیل میزبانی خیلی خوبی داشت و به نظرم داوری هم بسیار خوب بود.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص اینکه الدحیل تا دقیقه 70 کمتر توانست به سمت دروازه این تیم حمله کند، اما به یک باره بازیکنانش کم آوردند، گفت: من قبول دارم و اول صحبت‌هایم گفتم. اینکه اُفت کردیم دو دلیل داشت، یکی اینکه گل‌هایی که خوردیم روی اشتباه فردی بود و دلیل دوم این بود که هرچقدر تعویض‌های آنها خوب بود، تعویض‌های ما جواب نداد و بازیکنان تعویضی آن وظایفی که باید انجام می‌دادند، خوب اجرا نکردند.
قلعه‌نویی در پاسخ به این پرسش که «در نیمه اول شروع خوبی داشتید و آیا وضعیت بدنی هم در اُفت ذوب‌آهن تأثیر داشته است یا نه»، اظهار داشت: خیر، من چنین اعتقادی ندارم. به این دلیل که اگر به گل‌ها دقت کنید، به خصوص گل اول و سوم الدحیل، ما روی اشتباه فردی گل خوردیم. با این حال قبول دارم بعد از گل اولی که دریافت کردیم، نظم تیمی‌مان به‌هم ریخت.
او در واکنش به این سؤال که «شما گفته بودید برای پیروزی آمده‌اید اما چه شد که شکست خوردید؟»، تصریح کرد: من گفتم و توضیح دادم. تا آن زمان که نظم داشتیم و ارتباط خط هافبک و مهاجمان الدحیل را قطع کرده بودیم، توانستیم این تیم را کنترل کنیم، هم به گل رسیدیم و می‌توانستیم به گل‌های بیشتر هم برسیم. باخت ما سه عامل داشت. اشتباهات فردی و اینکه بعد از گل اول نظم تیمی ما به‌هم ریخت و سومین دلیل هم این بود که آنها از اشتباهات ما به خوبی استفاده کردند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص شکست این تیم مقابل الدحیل و باخت الوحده مقابل لوکوموتیو و در پاسخ به این سؤال که تیم او و نماینده امارات چقدر شانس برای صعود دارند، گفت: هنوز پنج بازی، یعنی 15 امتیاز برای ما باقی مانده است. ما باید در بازی‌های آینده تلاش کنیم و حتماً یکی از تیم‌های صعودکننده خواهیم بود.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11