• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۳۲۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۱
بدون شک دیبالا بازیکن بزرگی است
پوچتینو سرمربی سفیدپوشان لندن در آستانه مصاف تیمش با بانوی پیر، مقایسه کردن تیم او با پرافتخارترین تیم باشگاهی فوتبال ایتالیا را اشتباه دانست.
به گزارش"۱۱نیوزمائوریسیو پوچتینو در آستانه بازی فردا شب (سه‌شنبه) تاتنهام در خانه یوونتوس در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به خبرنگاران حاضر در نشست خبری پیش از این بازی گفت: به نظر من یوونتوس باشگاهی بزرگ و با عظمت است. ما نمی‌توانیم خودمان را با این تیم مقایسه کنیم. یوونتوس در تاریخچه‌اش همه افتخارات را دارد و در سه فصل گذشته هم دو بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده است. تاتنهام اما تیمی جوان است که به تازگی یک پروژه‌ زیبا را آغاز کرده اما به اعتقاد من مقایسه کردن این دو تیم با هم غیر ممکن است. با این حال رؤیای ما این است که به سطح تیمی مانند یوونتوس برسیم.
پوچتینو با اشاره به غیبت پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی یوونتوس در بازی فردا شب به دلیل آمادگی ناکافی در دوره ریکاوری مصدومیت همسترینگش، راجع به هموطن خود گفت: بدون شک دیبالا بازیکن بزرگی است. هرچه نباشد او یک آرژانتینی است! قطعاً بازی یوونتوس با حضور او و در غیاب وی تفاوت‌هایی خواهد داشت. چنین بازیکنانی نظیر لیونل مسی، نیمار و کریستیانو رونالدو می‌توانند گزینه‌های متفاوتی به تیم‌های‌شان بدهند. یوونتوس در غیاب دیبالا مشکلاتی خواهد داشت اما این تیم به جز او بازیکنان بزرگ زیادی دارد که می‌توانند جای او را پر کنند.
سرمربی تاتنهام در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش به سبک سیاق بازی‌های اخیر، در تورین هم هجومی ظاهر خواهد شد، تأکید کرد: تیم ما ممکن است با این سیستم و آن سیستم و با این بازیکن یا آن بازیکن بازی کند اما اصول بازی‌اش همیشه ثابت است. ما قصد ارائه یک بازی شجاعانه را داریم و هدف‌مان این است که پیروز شویم اگرچه برای حریف‌مان احترام زیادی قائلیم. به نظر من این بازی از آن بازی‌هایی است که باید از آن لذت برد.
یوونتوس فردا شب از ساعت 23:15 به وقت تهران میزبان تاتنهام خواهد بود.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11