• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۳۳۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۳
قرار نیست فردا چیزی را ثابت کنم
زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید می‌گوید توجهی به شایعات مطرح شده در خصوص آینده‌اش ندارد و تنها روی بازی با پاری‌سن‌ژرمن تمرکز کرده است.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ زین‌الدین زیدان با حضور در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردا شب (چهارشنبه) رئال مادرید مقابل تاتنهام در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: ما صد درصد روی بازی فردا شب تمرکز داریم. این مرحله 180 دقیقه است، اما ما در این مقطع تنها روی 90 دقیقه اول این تقابل تمرکز کرده‌ایم، نه چیز دیگری.
او افزود: آیا باید در بازی فردا مقابل پاری‌سن‌ژرمن ثابت کنم که مربی بزرگی هستم؟ ما قرار نیست طرز تفکر مردم را تغییر دهیم. من سعی می‌کنم کار خودم را انجام دهم و چیزهای زیادی را تغییر دهیم. شور و شوق انجام چنین کاری را دارم و مابقی چیزها هم تحت‌کنترل من نیست. قرار نیست فردا چیزی را ثابت کنم.
زیزو صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: بازی فردا هم بازی فینال من نیست. من تنها روی بازی با پاری‌سن‌ژرمن تمرکز دارم، نه چیزی که در مورد من گفته می‌شود. اینکه من طرفدار المپیک مارسی، رقیب دیرینه پاری‌سن‌ژرمن هستم جای خود، اما من تنها به دیدار رئال مادرید و پاری‌سن ژرمن توجه دارم که بازی بزرگی خواهد شد.
سرمربی فرانسوی سفیدپوشان مادریدی در خصوص علاقه گوتی به سرمربیگری رئال یادآوردشد: من پتانسیل خوبی در گوتی برای مربیگری می‌بینم و او خودش را به خوبی برای این کار آماده می‌کند. گوتی از علاقه‌اش برای سرمربیگری رئال مادرید گفته و به نظرم این اتفاق می‌تواند بیفتد. من این را حرف بدی نمی‌بینم. اینجا خانه گوتی است و امکان دارد که این رویای او روزی شکل واقعیت به خود بگیرد.
زیدان در پایان در خصوص احتمال استفاده همزمان از مثلث بیل، بنزما و کریس رونالدو موسوم به BBC گفت: فردا متوجه خواهید شد که از چه ترکیبی استفاده خواهیم کرد، اما برای من مهمترین چیز این است که چطور بازی کنیم و سیستم بازی چه باشد.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11