• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۳۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۱
دایی و کریمی هر کدام با سه میلیون فالوور در اینستاگرام محبوب‌ترین شخصیت‌های ورزشی ایران در این شبکه اجتماعی هستند.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ علی های فوتبال ایران (دایی و کریمی) هر دو محبوبیت بالایی دارند. از قضا هر دو هم پرسپولیسی هستند. با این همه اشتراک اما سال هاست با هم اختلاف دارند. به هر حال محبوبیت این دو چهره شاخص و ممتاز فوتبال ایران در فضای مجازی هم مشهود است. این دو هم اکنون رتبه اول و دوم محبوب ترین ورزشکاران ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را در اختیار دارند.
علی دایی اول است و علی کریمی دوم. جالب است هر دو بنا به دلایلی محبوبیت خیلی بیشتری در میان فوتبالدوستان پیدا کرده اند. دایی به دلیل تاثیر گذاری بسیار قابل توجه در کمک به زلزله زدگان کرمانشاهی و علی کریمی به دلیل افشاگری علیه فسادهای فوتبال و حضور تاثیر گذار در برنامه نود. علی دایی به عنوان پرطرفدارترین ورزشکار ایرانی در اینستاگرام بیش از سه میلیون و صد هزار دنبال کننده دارد.
تا همین چند روز پیش فاصله او با علی کریمی بیش از 300 هزار دنبال کننده بود اما اکنون اوضاع فرق می کند. حضور علی کریمی در برنامه نود و افشاگری های بی سابقه او باعث شد تا اقبال عمومی به شبکه اجتماعی او بیشتر شود به این ترتیب که تعداد دنبال کننده های او در دو روز با تغییر قابل توجهی مواجه شد و بیش از 150 هزار نفر به اعضای صفحه مجازی او اضافه شدند.
علی دایی اکنون با سه میلیون و 100 هزار دنبال کننده و علی کریمی با سه میلیون دنبال کننده محبوب ترین ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام هستند.

رقابت شانه به شانه کریمی و دایی در اینستاگرام+عکس

رقابت شانه به شانه کریمی و دایی در اینستاگرام+عکس
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11