• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۳۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
در میان انتقادات ریز و درشت کریمی که هر کدام به نوبه خود قابل بررسی است یکی از عجیب ترین مباحث مطرح شده انتقاد از انتخاب علی جوادی به عنوان مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال است.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ علی کریمی طی ماه گذشته از طریق رسانه های عمومی و فضای مجازی با طرح پرسش هایی بارها مدیریت فدراسیون فوتبال را به چالش کشیده و مهدی تاج و اطرافیان او را با ادبیات خاص خودش به باد انتقاد گرفته است. 
در میان انتقادات ریز و درشت کریمی که هر کدام به نوبه خود قابل بررسی است یکی از عجیب ترین مباحث مطرح شده که بیشتر به یک سوتفاهم ساده شبیه است انتقاد از انتخاب علی جوادی مجری توانمند تلویزیون و سردبیر بسیاری از رسانه های معتبر ورزشی به عنوان مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال است.
علی کریمی معتقد است علی جوادی از مخالفان کارلوس کی روش بوده و هنگامی که او به عنوان مربی تیم ملی مشغول به کار شده در روزنامه خبرورزشی او را "اجنبی پرست" خطاب کرده است.
علی کریمی و سوتفاهمی به نام اجنبی پرستی
او این موضوع را نه تنها در کانال تلگرامی اش مطرح کرده بلکه در مناظره با ساکت در برنامه تلویزیونی 90 هم بر این موضوع تأکید کرد که چطور مخالفان کی روش حالا در فدراسیون پست های مدیریتی دریافت می کنند.
انتقادات علی کریمی از علی جوادی که به اذعان اهالی رسانه از شریف ترین چهره های رسانه ای است درحالی مطرح می شود که او از بدو ورود کی روش به ایران از حامیان سرسخت او بوده و عملکرد روزنامه خبرورزشی در حمایت از سرمربی تیم ملی نیز گواه خوبی بر این ادعاست. حال نکته قابل توجه اینجاست؛ مطلبی که علی کریمی به آن استناد می کند کاملاً در حمایت از او و انتخابش به عنوان مربی تیم ملی است و به شکل برنده ای مخالفان کی روش را به نقد می کشد.
این یادداشت که در مهرماه سال 93 و در دوران سردبیری علی جوادی در روزنامه خبرورزشی به رشته تحریر درآمده با کنایه به منتقدانی که حامیان کی روش را "اجنبی پرست" خطاب می کردند تلویحاً این پرسش را مطرح می کند که آیا علی کریمی نیز "اجنبی پرست" شده است.
همین موضوع سوتفاهم بزرگی برای علی کریمی ایجاد می کند که رسانه تحت سردبیری جوادی او را متهم به اجنبی پرستی کرده و بر روی این اشتباه نیز پافشاری می کند. 
یادداشت مدنظر او با عنوان "آقای کریمی تبریک شما هم اجنبی پرست شدید" را در انتهای این مطلب قرار دادیم بلکه به دست علی کریمی برسد و دقیقتر بخواند شاید پی به اشتباه عجیب خود ببرد.
چه بسا رفع این سوتفاهم تجربه مهمی باشد برای کسی که بی پروا انتقاد می کند اما همه جوانب و تبعات آن را در نظر نمی گیرد.
علی کریمی و سوتفاهمی به نام اجنبی پرستی
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11