• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۴۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی درباره آخرین وضعیت امید عالیشاه گفت: او اخراج شده ولی باید در قبال تخلفاتش پاسخگو باشد.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ کاظم محمودی، درباره پرونده امید عالیشاه گفت: پرونده عالیشاه و تراکتورسازی کاملاً شفاف و روشن است. او سرباز باشگاه تراکتورسازی است و اگر کسانی مدعی هستند که سربازی او ۱۹ بهمن‌ماه تمام‌شده است باید پاسخگو باشند که چرا وی تا هفت اسفند در تمرینات تراکتورسازی حضورداشته و یکباره بعد از حضور غیرحرفه‌ای و نادرست در یک برنامه تلویزیونی مدعی می‌شوند که خدمت سربازی او به پایان رسیده است.

محمودی تصریح کرد: معیار پایان خدمت یک بازیکن، بازی‌های ناپسند رسانه‌ای نیست و تعیین پایان خدمت بازیکن توسط یگان محل خدمت و نهادهای مربوطه صورت می‌گیرد که همه در انتظار خواهیم نشست و خواهیم دید که آیا طی شدن دوران خدمت امید عالیشاه و کسری وی مورد تأیید قرار می‌گیرد یا خیر؟

مدیر تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد: رفتار عالیشاه در طول این مدت در قبال باشگاه و تعهد او به‌ عنوان سرباز باشگاه تراکتورسازی با مشکلات فراوانی روبه‌رو بوده که ما بارها این مسائل را به او تذکر دادیم. متأسفانه مسائل و اتفاقاتی در دوران خدمت ایشان رخ داده که باشگاه سعی کرده بسیاری از این مسائل رسانه‌ای نشود ولی با این‌وجود شاهد این‌گونه شیطنت‌ها و رفتارهای غیراخلاقی هستیم که طبیعتاً باشگاه بیش از این جایز نمی‌داند که در این زمینه سکوت کند و مساله نحوه گذراندن دوران خدمت امید عالیشاه در این باشگاه با جدیت تحت بررسی است.

محمودی در پایان اظهار کرد: به نظر ما این بازیکن از تیم اخراج شده ولی همچنان سربازی است که باید در قبال تعهدات و تخلفات خود پاسخگو باشد لذا مساله پایان یافتن دوره خدمت ایشان و این که سازمان نظام وظیفه به باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده که ایشان آزاد هستند و باید تسویه حساب ایشان صادر شود، دروغ محض است. به همین دلیل منتشرکنندگان این دروغ تحت تعقیب قرار خواهند گرفت و باشگاه تراکتورسازی از حق خود در این زمینه استفاده می‌کند.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11