• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۴۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید من قول داده‌ بودم اگر تیم‌ ‌ملی فوتبال به جام جهانی صعود کند به روسیه بیایم و از تیم‌ ‌ملی حمایت کنم.
ماجرای قول علی پروین به کی‌روش چیست؟
به‌ گزارش"11نیوز علی پروین در حاشیه مراسم "درختکاری" که در باشگاه سایپا برگزار شد، اظهار کرد: آقای درویش از رفقای ۴۰ – ۵۰ ساله ما خواستند که در مراسم درختکاری حضور داشته باشم و من هم در این مراسم حضور پیدا کردم.
او درباره وضعیت فوتبال ایران، گفت‌: فساد فوتبال ایران با برنامه فردوسی‌پور پور حل نمی‌شود. همه باید دست به دست هم دهند تا فوتبال ایران سر و سامان بگیرد. این که فردوسی‌پور دوشنبه‌ شب‌ها بگوید که در این جا و ان جا فساد است، چیزی حل نمی‌شود.
پروین تاکید کرد: فساد در فوتبال ما وجود دارد و همه باید دست به دست هم دهند تا این مشکل حل شود.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره پرسپولیس و دیدار این تیم با الوصل امارات گفت‌: بعد از باخت مقابل استقلال در بازی با الوصل هم خوب کار نکرد. می‌دانید که استقلال و پرسپولیس دو رقیب دیرینه هستند و چون پرسپولیس از نظر امتیازی جلوتر از استقلال بود بد بازی کرد و باخت.
او افزود: ان‌شاء‌الله پرسپولیس، الوصل را می‌برد و ان‌شاء‌الله در مراحل بالاتر خوب ظاهر می‌شود.
همچنین بعد از ورود کارلوس کی‌روش و مهدی تاج به محل مراسم "درختکاری،" پروین خطاب به سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال گفت‌ که من قول داده‌ بودم اگر تیم‌ ‌ملی فوتبال به جام جهانی صعود کند به روسیه بیایم و از تیم‌ ‌ملی حمایت کنم که در ادامه‌  مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال به خبرگاران و کی‌روش گفت‌ پروین ترس از پرواز دارد.
پروین در پایان گفت‌: به نظر من فوتبال باید در دست فوتبالی‌ها باشد تا سر و سامان بگیرد.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11