• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۴۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
۳۰ دقیقه بدون اعتماد به نفس بازی کردیم
مدافع تیم فوتبال استقلال پس از تساوی مقابل العین گفت: بین دو نیمه قرار گذاشته بودیم دوباره از بالا پرس کنیم که آن را انجام ندادیم و تنبیه شدیم و درنهایت گل خوردیم.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ پژمان منتظری پس از تساوی تیمش برابر العین گفت: یک نیمه بد فوتبال بازی کردیم. چیزی که مربی می‌خواست را اجرا نکردیم. بین دو نیمه قرار گذاشته بودیم دوباره از بالا پرس کنیم که آن را انجام ندادیم و تنبیه شدیم و گل خوردیم.

منتظری ادامه داد: من در این چند وقت اوقات هواداران را تلخ کردم. بخاطر مصدومیت‌ها و بدشانسی از آماده بودن دور شدم اما تلاش خود را می‌کنم دوباره به دوران اوج برگردم. می‌خواستم از هوادارانمان عذرخواهی کرد. امیدوارم تیم بهتر بازی کند و همه استقلالی را ببینند که توقعش را دارند.

او درباره خستگی استقلال نیز گفت: بازیکنان ما هرگاه با اعتماد به نفس بازی کنند، توانایی شکست هر تیمی را دارد اما امروز ۳۰ دقیقه بدون اعتماد به نفس بازی کردیم و تنبیه هم شدیم. بحث کشش بدنی نیست زیرا تمرین‌های مرتبی را داریم. شرایط به گونه‌ای است که مربی بازیکنان را می‌شناسد و استقلال با این کادر فنی و این مدیریت در مسیر خوبی است. مردم از ما توقع بالا دارند و به زودی خواسته‌هایشان را انجام خواهیم داد

مدافع استقلال درباره ضعف این تیم در نیمه دوم و تدافعی بازی کردن استقلال گفت: شفر بازی دفاعی را از تیم خود نمی‌خواهد زیرا شرایط بازیکنان را می بیند و آن‌ها را می‌شناسد. شرایط تمرین‌های ما به‌گونه‌ای است که شرایط دفاع نداریم و استقلال باید در آزادی و مقابل ۷۰ - ۸۰ هزار تماشگر هجومی بازی کند و پیروز شود. هر چه تلاش می‌کردیم، فایده‌ای نداشت.

او ادامه داد: الان زمان مناسبی است و بازیکنان فرصت کافی برای ریکاوری را دارند.
منتظری درباره شانس صعود استقلال گفت: ما با برد مقابل الریان می‌توانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11