• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۴۷۸۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۲
علیرضا در آستانه کسب عنوان بهترین بازیکن لیگ هلند قرار گرفت
علیرضا جهانبخش در حالی که بتواند 2 گل دیگر تا پایان فصل به ثمر برساند می تواند از رکورد فوق العاده گوچی عبور کند.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ لژیونر ایرانی تیم آلکمار با به ثمر رساندن ۳ گل و یک پاس گل ستاره بلامنازعه تیمش مقابل ویتسه بود و همچنین موفق شد با ثبت اولین هت تریک خود در صدر جدول گلزنان لیگ هلند قرار گیرد (اینجا ببینید).

در همین ارتباط بد نیست بدانید جهانبخش در ۳۱ بازی ‌که برای آلکمار در فصل جاری اردویژه انجام داده روی ۳۰ گل تاثیر مستقیم داشته است (۱۸ گل و ۱۲ پاس گل) و در جدول موثرترین بازیکنان فصل در رده نخست لیگ هلند قرار دارد. علیرضا در جدول گلزنان لیگ نیز با اقتدار در صدر قرار دارد و در فاصله ۲ بازی مانده به پایان فصل مدعی اصلی کسب عنوان آقای گلی محسوب می شود.
درحالی که علیرضا بتواند عنوان موثرترین بازیکن و بهترین گلزن لیگ هلند را تا پایان فصل حفظ کند بی شک عنوان بهترین بازیکن لیگ هلند در فصل 2017-2018 را نیز از آن خود خواهد کرد.
جالب است بدانید پس از ۳۴ سال، جهانبخش به اولین بازیکن آلکمار بدل شد که موفق شده بیش از ۱۷ گل در طول یک فصل به ثمر برساند.
خیز جهانبخش برای شکستن رکورد درخشان گوچی
در میان لژیونرهای ایرانی شاغل در اروپا رکورد گلزنی در یک فصل با 19 گل در اختیار رضا قوچان نژاد است و علیرضا در حالی که بتواند 2 گل دیگر طی 2 بازی باقیمانده به ثمر برساند می تواند از رکورد فوق العاده گوچی عبور کند. پیش از رضا این رکورد با 16 گل در اختیار وحید هاشمیان بود که علیرضا با سه گلی که امشب به ثمر رساند از آن عبور کرد.

دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11