• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۶۰۸۰
تعداد کل نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۲
کسی نمی‌تواند بگوید پرسپولیس را معطل گذاشته‌ام
انفجار شب گذشته در فرودگاه آتاتورک استانبول باعث شد تا شایعاتی درباره حضور رضاییان و طارمی در فرودگاه محل عملیات تروریستی منتشر شود.
واکنش طارمی پس از پیوستنش به ریزه اسپور؛ من هر چه دارم از این هواداران است
به گزارش"11نیوز" و به نقل از فارس؛ انفجار شب گذشته در فرودگاه آتاتورک استانبول باعث شد تا شایعاتی درباره حضور رضاییان و طارمی در فرودگاه محل عملیات تروریستی منتشر شود. در اين خصوص و البته قرارداد پر حرف و حديث با ريزه اسپور تركيه، مهدی طارمی گفتگویی انجام داده كه در زير می‌خوانید.

 خیلی ناگهانی با باشگاه ریزه اسپور قرارداد بستی به طوری که هواداران پرسپولیس شوکه شده اند.

باید بگویم که این باشگاه دو سه ماه قبل پیشنهاد داده بود و برای دیدن بازی هایم نماینده هایی را به ایران فرستاده بودند. خودم هم تصور نمی کردم شرایط باشگاه اینگونه باشد که در سفرم به ترکیه دیدم. ابتدا برای بررسی شرایط قصد سفر به ترکیه داشتم و حتی می خواستم بابت اینکه نماینده شان 5 بار به ایران سفر کرده تشکر کنم و بعد تصمیم بگیرم. وکیل و مدیر برنامه ام هم به همین دلیل همراهم نبودند ولی با دیدن شرایط باشگاه ریزه اسپور و صحبت با سرمربی و مدیر باشگاه تصمیم به عقد قرارداد دو ساله گرفتم.

اما روز شنبه که به باشگاه پرسپولیس آمدی خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه با پرسپولیس توافق کرده ای!

ببینید من بعد از پایان لیگ به باشگاه گفته بودم قصد ماندن در ایران ندارم. در چند روز اخیر حرف ها و وعده هایی را شنیدم که اگرچه خیلی ها گفتند آنها را باور نکن ولی به احترام حرف ها و قول ها به باشگاه رفتم. در همان جلسه هم کاغذ و قلم را در اختیار دکتر طاهری قرار دادم گفتم شما هر شرایطی دارید برایم بنویسید .من کاغذ را با خودم می برم و بعد از مشورت با پدرم که اولین مربی من بوده جوابم را اعلام می کنم.

 پس اینکه گفته می شود قول و قرارهایی هم در این میان رد و بدل شده داستانش چیست؟

هیچ شرط خاصی هم خودم مطرح نکردم و همه چیز منوط به مشورت شد پس هیچ قول و قراری نبوده که به آنها پشت پا بزنم.مدیرعامل باشگاه می تواند در این باره شهادت بدهد. از دکتر طاهری و ترکاشوند به سبب صداقت شان تشکر می کنم چون ثابت کردند اهل وعده دروغ نیستند و شفاف و بر اساس توانایی مالی باشگاه حرف زدند. در هرحال تاکید می کنم من آنجا هیچ قولی ندادم و اگر همه چیز نهایی بود امضا می کردم.

 اما گفته می شود یکی از هواداران پرسپولیس و یا حتی نزدیکان او به تو پیشنهاد چهار میلیارد و چهارصد میلیونی داده اند.

اگر همین حرف را باور کنیم ثابت می شود من به خاطر پول نرفته ام چون قراردادم در ترکیه حدود یک سوم مبلغ اعلامی آنهاست. حالا یکسری حرف ها هست که به موقع می زنم تا کسی پشت هواداران سنگر نگیرد.

 در همین چند ساعتی که خبر قراردادت با ریزه اسپور منتشر شده در فضای مجازی موضع گیری های زیاد بر علیه تو به راه افتاده است. با این موضوع چطور می خواهی کنار بیایی؟

من هر چه دارم از این هواداران است. همین ها روزهای زیادی مرا تشویق کردند و امروز هم که واکنش تند دارند به خاطر این است که نمی خواستند من از پرسپولیس بروم. هوادار همیشه حق دارد. بابت همه لطف هواداران و پیشکسوتان و رسانه ها تشکر می کنم. خدا را شکر می کنم تیم در آستانه قهرمانی ام را اواسط فصل برای رفتن به کشورهای عربی ترک نکرده ام و تا همین یک هفته قبل هم هیچ صحبتی در مورد ماندن من نبود که بگویند تیم را معطل انتخابم گذاشته ام. انشاالله پرسپولیس فصل آینده در هر سه جام قهرمان شود.

مهدی طارمی همچنين در خصوصانفجار شب گذشته در فرودگاه آتاتورک استانبول كه باعث شد شایعاتی درباره حضور او و رضاییان در فرودگاه محل عملیات تروریستی منتشر شود نيز گفت: خدا را شکر من و رامین سالم و سرحال هستیم. ما قرار بود اواخر سه شنبه شب به ایران بیاییم اما چون کار ما با باشگاه ریزه اسپور به عقد قرارداد کشید دیگر به سمت فرودگاه نرفتیم و به هتل محل اقامت خود برگشتیم.
او در پايان ادامه گفت: ما تا چند روز دیگر به تهران باز خواهیم گشت چرا که باید کارهای اقامت و تهیه منزل در ترکیه را انجام دهیم. باید بگویم ما حتی صدای انفجار را هم نشنیدیم و خدا را شکر سالم هستیم.


انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد محمدی اهواز
|
Germany
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
1
1
نمیدونستم اینقدرآب زیرکاه باشی خیلی به صداقت وسادگیت اعتقادداشتم اما اون شبی که صحبت های بی احساستو دربرنامه نودشنیدم احساس کردم نه آنچه که ظاهرقضیه نشون میده باظاهرامربسیارفاصله داره آقای ....ت ع ص ب
جمال
|
Germany
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
1
1
آقای طارمی ترکیه خیلی لغزندس مواظب باش نلغزی طارمی سابقه شو داره نلغزوند
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
1
1
آقای طارمی از این که رفتی خوشحال شدی همه هواداران رو ناراحت کردی عجب قول دادی چه قدر بی احساس بودی برای پول رفتی خودم کلیه سالم داشتم به فروش میگذاشتم پول شو بهت میدادم مهرت از دلم رفت نامرد
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11