• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۷۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
مهاجم شمالی پرسپولیس درباره بازی هفته آینده این تیم مقابل صبا گفت: بازی سختی مقابل صبای قم خواهیم داشت اما ما پرسپولیس هستیم و در خانه محکوم به شکست دادن همه تیم‌هاییم.
به گزارش"11نیوز"؛ علی علیپور در خصوص برد روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: خدا را شکر که هم بازی خوبی انجام دادیم و هم برنده شدیم چراکه دیروز کمترین حق ما برد در بازی بود. بیشتر دقایق بازی توپ و میدان در اختیار ما بود و ما حتی می‌توانستیم با گل‌های بیشتری گسترش فولاد را شکست دهیم. در مسابقاتی مثل لیگ برتر تعداد گل مهم نیست بلکه برنده شدن و گرفتن سه امتیاز مهم است که خوشبختانه ما به آن رسیدیم.
مهاجم پرسپولیس در مورد صدرنشینی این تیم در لیگ برتر گفت: درست است که ما با 7 امتیاز در صدر جدول هستیم اما واقعا باید مقابل فولاد خوزستان هم برنده می‌شدیم تا الان با دو امتیاز بیشتر در صدر باشیم اما همین هم خوب است چراکه در ابتدای لیگ هستیم و صدرنشینی روحیه تیمی ما را در ادامه مسابقات بالا خواهد برد. شک نکنید امسال پرسپولیس برای قهرمانی بسته شده و مطمئنا چیزی جز این هواداران ما را خوشحال نمی‌کند. بازیکنان و کادر فنی همدل هستیم و برای موفقیت پرسپولیس هر کاری می‌کنیم تا این روند خوبی که آغاز کرده‌ایم را ادامه دهیم. با این همه هفته آینده بازی سختی مقابل صبای قم خواهیم داشت چراکه هر تیمی مقابل پرسپولیس بازی می‌‌کند بیشتر از سایر بازی‌ها توان و انرژی می‌گذارد اما ما پرسپولیس هستیم و در خانه محکوم به شکست دادن همه تیم‌هاییم. امیدوارم هواداران مثل بازی با فولاد حضور پرشوری در استادیوم داشته باشند تا دست پر از زمین بیرون بیاییم و از آنجایی که بعد از هفته چهارم لیگ برتر به خاطر اردوی تیم ملی تعطیل می‌شود با روحیه خوبی کارمان را ادامه دهیم.
 
 
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11