• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۹۵۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۶
مدیر ایرانی دستگیر شده در ریو خودش را جای رئیس یکی از فدراسیون ها معرفی کرده بود.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ میم دال همان مدیری که به جرم سرقت در برزیل بازداشت شده و دوربین مدیر بسته یک فروشگاه در حالی که او تلاش می کرد بدون پرداخت پول اجناسی را از فروشگاه خارج کند، گیرش انداخت، با قید وثیقه و ضمانت آزاد است اما پلیس برزیل گذرنامه او را گرفته و اعلام کرده تا دادگاهی نشود، نمی تواند از برزیل برود. به صورت قانونی باید این مدیر ایرانی که به نام میم دال در رسانه های داخلی معرفی شده و نایب رییس یکی از انجمن های ورزشی است، زندانی شود اما گویا سفارت ایران در برزیل رایزنی های لازم را انجام داده تا بیش از این آبروریزی نشود و این مدیر خاطی با پرداخت جریمه نقدی به ایران برگردد.

به زودی و تا قبل از آغاز رقابت های پارالمپیک و پایان بازی هایی که فدراسیون ورزشی ندارند و به شکل انجمن اداره می شوند، دادگاه این مدیر ایرانی برگزار می شود و احتمالا او با پرداخت جریمه نقدی گذرنامه اش را می گیرد و به ایران برمی گردد. میم دال که معلوم نیست به چه حقی به عنوان نایب رییس انجمن فوتوالی ایران برای خودش کارت مدیریت تیم ملی فوتوالی را صادر کرده، وقتی هنگام خروج از فروشگاهی در ریو با ممانعت ماموران فروشگاه مواجه شد که او را به سرقت متهم می کردند، اعلام کرد رییس فدراسیون والیبال ایران است و از آنها خواست با دریافت مبلغ اجناسی که بدون پرداخت پول در حال خارج کردن شان بود، موضوع را خاتمه دهند.

اما همین که گفت من رییس فدراسیون والیبال ایران هستم، موضوع برای رییس فروشگاه جذاب شد و او خواست فیلم دوربین را چک کند تا مشخص شود این فرد مرتکب اشتباه شده و بدون حساب کردن پول اقلامی که برداشته بود، قصد خروج از فروشگاه را داشته یا عمدی در کار بوده که متاسفانه انگار مرور این فیلم نشان داد این مدیر ایرانی مرتکب سرقت شده است! جالب است بدانید مدیران این فروشگاه منصب این خاطی را به پلیس برزیل، رییس فدراسیون والیبال ایران اعلام کردند و پلیس برزیل هم موضوع را به فدراسیون بین المللی والیبال اطلاع داد که آنها بلافاصله تکذیب کردند و گفتند محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال ایران است و از برزیل خارج شده و این فرد هیچ ارتباطی با او ندارد.


دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11