در مورد جذب رونالدو بحث کردیم اما به نتیجه نرسیدیم!

الیور کان، مدیر اجرایی بایرن مونیخ تاکید کرد این باشگاه علاقه ای به اقدام در مورد انتقال کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی یونایتد ندارد.

به گزارش ۱۱نیوز، تنها یک سال از انتقال کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۷ ساله و پرتغالی به اولدترافورد سپری شده و عدم صعود این تیم به لیگ قهرمانان اروپا و انفعال در بازار تابستانی، باعث شده این بازیکن تصمیم به جدایی بگیرد. بعد از غیبت در تمرینات پیش فصل و تور آسیایی منچستریونایتد، کریستیانو رونالدو دیروز بالاخره در تمرینات حضور پیدا کرد و البته به نظر این اقدام نیز تاثیری در تمایل این مهاجم گلزن به جدایی ندارد.

از بایرن مونیخ در هفته های اخیر به عنوان یکی از مقاصد احتمالی کریستیانو رونالدو برای فصل بعد نام برده شده، اما مدیران این باشگاه به کرات این شایعه را تکذیب کرده اند. امروز نیز اولیور کان در مصاحبه ای مدعی شد کریستیانو رونالدو بازیکنی بزرگ و توانمند است، اما انتقال او به بایرن مونیخ در برنامه های این باشگاه جایی ندارد.

اولیور کان به نشریه بیلد گفت: “ما در مورد وضعیت کریستیانو رونالدو و احتمال جذیب این بازیکن در جلسه هیئت مدیره باشگاه بحث کردیم. من او را یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال می دانم. اما ما به این نتیجه رسیدیم که علیرغم توانایی بالای کریستیانو رونالدو، او در حال حاضر با فلسفه باشگاه بایرن مونیخ سازگاری ندارد.”