ستاره مبتلا به سرطان جراحی شد

سباستین کل، مدیر ورزشی دورتموند مدعی شد شرایط سباستین هالر، مهاجم جدید این تیم رو به بهبود بوده است.

به گزارش ۱۱نیوز، سباستین هالر، مهاجم جدید و ساحل عاجی دورتموند اوایل این ماه به سرطان بیضه مبتلا شد و جهان فوتبال را در شوک فرو برد. این مهاجم ۲۸ ساله که تابستان امسال با قراردادی ۳۴٫۵ میلیون یورویی از آژاکس به آلمان پیوست، حالا و پس از انجام عمل جراحی روند بهبودی خود را آغاز کرده است. حالا سباستین کل، مدیر ورزشی جوان باشگاه دورتموند در مصاحبه ای تایید کرد این بازیکن جراحی موفقیت آمیزی برای برداشتن تومور انجام داده و همه چیز برای سباستین هالر خوب پیش رفته است.

سباستین کل گفت: “عمل جراحی سباستین هالر خیلی خیلی خوب پیش رفت و او در مسیر درستی قرار دارد. هالر فوق‌العاده باثبات و واقعا مثبت اندیش بود و خطاب به بازیکن تیم گفت کار خود را انجام دهید و سعی کنید همه موفقیت های ممکن را به دست آورید. مطمئن باشید وقتی من برگردم ما هنوز در مسیر هستیم. من مطمئن هستم بازیکنان دورتموند به حرف سباستین هالر گوش خواهند داد، اما برای ما برای سناریوهای مختلف آماده می شویم.

البته هالر قطعا برای چند ماه از میادین دور خواهد بود. من با بخش استعدادیابی باشگاه صحبت کرده ام و ما روی گزینه ها و ایده های مختلف کار می کنیم. در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست. ما در حال کار بر روی گزینه های مختلف هستیم. اما تنها در صورتی اقدام جدیدی انجام خواهیم داد که کاملا منطقی باشد.”