صحبت‌هایی که رونالدو را عصبانی خواهد کرد

اریک تن‌هاخ، سرمربی یونایتد، در آستانه اولین بازی کریستیانو رونالدو برای شیاطین سرخ در دوران سرمربی‌گری‌ او گفت ستاره پرتغالی از نظر آمادگی جسمانی از دیگر بازیکنانش عقب‌تر است.

به گزارش ۱۱نیوز، کریستیانو رونالدو که بخش بزرگی از تابستان امسال را دور از اردوی پیش‌فصل یونایتد سپری کرد امشب برای اولین بار در حالی با پیراهن یونایتد بازی می‌کند که سکان هدایت تیم در اختیار اریک تن‌هاخ هلندی است.

ستاره پرتغالی چند روز پیش به تمرینات شیاطین سرخ اضافه شد اما در دیدار دوستانه روز شنبه مقابل اتلتیکو مادرید حضور نداشت. دقایقی پیش، با منتشر شدن لیست بازیکنان یونایتد برای دیدار دوستانه امشب مقابل رایو وایکانو، مشخص شد که کریستیانو در این بازی از ابتدا به میدان خواهد رفت.

اریک تن‌هاخ در آستانه این بازی که آخرین دیدار تدارکاتی یونایتد پیش از شروع فصل خواهد بود با شبکه اسکای مصاحبه‌ای انجام داد. صحبت‌های سرمربی هلندی درباره کریستیانو رونالدو و میزان آمادگی جسمانی او احتمالا به مذاق ستاره پرتغالی خوش نخواهد آمد.

سرمربی یونایتد در این مصاحبه، در پاسخ به پرسشی درباره شرایط بدنی رونالدو گفت: فعلا نمی‌شود نظر قطعی داد. ولی این را می‌توانم بگویم که او در سطح بقیه بازیکنان تیم نیست. چون کریستیانو چند هفته را از دست داد. او به بازی احتیاج دارد و باید تمرین کند.