جنگ لفظی مبارز روسی با امیرعلی اکبری بالا گرفت؛ فایتر ایرانی نفس کشیدن هم بلد نیست!

آناتولی مالیخین که در مسابقات قهرمانی وان چمپیونشیپ در هیچ مبارزه ای شکست نخورده است، گفت: مطمئنم که دوباره علی اکبری را شکست می‎ دهم.

به گزارش ۱۱نیوز، امیرعلی اکبری پس از اینکه در سومین مبارزه خود در سازمان وان چمپیونشیپ، مقابل مائورو سریلی ایتالیایی به برتری دست یافت، آناتولی مالیخین و کانگ جی وون را به چالش کشید و آنها را به مبارزه مجدد دعوت کرد.

علی اکبری که پیش‌تر مقابل این دو مبارز، در مسابقات سازمان وان چمپیونشیپ شکست خورده بود، پس از برد مقابل سریلی و در رینگ مسابقه گفت: خدا را شکر می‌کنم. پادشاه برگشته است. من برای بردن کمربند آماده هستم. من یک علی‌اکبری، جدیدم. کانگ جی وون را به من بدهید. من می‌خواهم همه را شکست دهم. بعد از کانگ جی وون، مالیخین را به من بدهید. آماده هستید؟ من دارم، می‌آیم.

در آن سو نیز، آناتولی مالیخین به چالش علی اکبری پاسخ داد و گفت که او آماده مبارزه است و می ‎خواهد با ورزشکار سنگین وزن ایرانی مسابقه بدهد.

او گفت: این یک رقابت جذاب خواهد بود زیرا علی اکبری در ایران طرفداران زیادی دارد.

آناتولی مالیخین که در مسابقات قهرمانی وان چمپیونشیپ در هیچ مبارزه ای شکست نخورده است، گفت: مطمئنم که دوباره علی اکبری را شکست می‎ دهم.

این مبارز روس از علی اکبری به دلیل کندی در حرکات و زمان مسابقه انتقاد و خاطرنشان کرد:

مبارزه او با مائورو سریلی را تماشا کردم. چه می‌توانم بگویم؟ علی اکبری چیز جدیدی نشان نداد. او هنوز همان است، یک ورزشکار کند و آرام. او حتی خوب نفس نمی‌کشد. نمی‌دانم او برای مسابقه با من چه کاری می ‎خواهد انجام بدهد و چگونه قصد دارد من را تحت فشار بگذارد.

مبارز روس یادآور شد که جانی هاچینسون، مربی‌‎اش حرکات علی اکبری را در اولین مسابقه آنها پیش بینی کرده و همه چیز در حین مسابقه، دقیقاً همان طور که مربی‌اش گفته بود، پیش رفته است.

مالیخین ۳۴ ساله، مطمئن است که می‌تواند هر کسی را در دسته سنگین وزن در مسابقات وان چمپیونشیپ شکست دهد. او در این باره تاکید کرد:

هیچ کس شانسی برای شکست دادن من در این بخش ندارد. من همیشه ۱۰۰ درصد آماده هستم. باید معجزه ای اتفاق بیفتد که یک ورزشکار از جمله علی اکبری مرا شکست بدهد. بردن دوباره علی اکبری کار سختی نخواهد بود. این مبارزه برای من به دست آوردن پول آسان است.