داور بايد بيشتر به من احترام مي‌گذاشت

ساپینتو: کی‌روش مربی من بود؛ امیدوارم استقلالی‌های زیادی را به تیم ملی دعوت کند

سرمربی پرتغالی استقلال گفت: كارلوس كي‌روش در اسپورتينگ ليسبون و تيم ملي جوانان پرتغال مربي من بوده است. او در ايران كارنامه خيلي خوبي دارد و آرزو مي‌كنم دوباره در تيم ملي كشور شما موفق شود.

به گزارش ۱۱نیوز، سرمربی استقلال با وجود پیروزی مقابل نساجی از شرایط داوری باز هم راضی نبود. چکیده حرف‌های ریکاردو ساپینتو در کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان مسابقه را بخوانید.

* نمایش خیلی خوبی داشتیم و تیم برنده میدان بودیم. ما موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. به نظرم نمایشی که برابر نساجی داشتیم در ایران بی‌همتا بود. واقعاً لایق کسب پیروزی بودیم و به آن هم رسیدیم. البته هفته قبل مقابل پیکان هم باید پیروز می‌شدیم اما این اتفاق نیفتاد.

* قبل از بازی به شاگردان گفتم حتی اگر داور‌ها علیه ما پنالتی بگیرند باز هم از پا نمی‌نشینیم و آن‌قدر تلاش می‌کنیم تا بازی را ببریم.

*کارلوس کی‌روش در اسپورتینگ لیسبون و تیم ملی جوانان پرتغال مربی من بوده است. او در ایران کارنامه خیلی خوبی دارد و آرزو می‌کنم دوباره در تیم ملی کشور شما موفق شود. در مورد ملی‌پوشان استقلال هم باید بگویم هر قدر تعداد آنها بیشتر باشد برای ما باعث افتخار است.

*هم بازیکنان اصلی خوب بودند و هم نفراتی که به عنوان جانشین وارد زمین شدند. استقلال برابر نساجی ۱۵ موقعیت خلق کرد و این یعنی یک نمایش خیلی خوب.

*داور یک پنالتی سالم ما را در همان ابتدای مسابقه نگرفت و به جای اینکه برای استقلال اعلام پنالتی کند به من کارت زرد نشان داد! توقع داشتم داور بیشتر به من احترام بگذارد. ما هم باید اجازه داشته باشیم حرف‌های‌مان را بزنیم. به هر حال مربیان هم گاهی اوقات احساساتی می‌شوند.

*دلم می‌خواست رقابت‌های لیگ برتر ادامه پیدا کند چون استقلال در شرایط خیلی خوبی قرار دارد ولی به هر حال برنامه‌ای است که در مورد همه تیم‌ها اجرا می‌شود و باید به آن احترام بگذاریم.