ملی‌پوش ایرانی از هوش رفت و راهی بیمارستان شد

لژيونر ملی پوش در بازي تيمش مقابل فنرباغچه با مصدوميت سنگيني مواجه شد.

به گزارش ۱۱نیوز، سیدمجید حسینی مثل همیشه در ترکیب کایسری اسپور مقابل فنرباغچه حضور داشت تا بتواند یک نمایش خوب دیگر در خط دفاعی تیمش داشته باشد و اجازه گلزنی به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی را ندهد اما این مدافع ایرانی با یک بدشانسی جدی در نیمه دوم مواجه شد. تیم فوتبال کایسری اسپور در شرایطی که سیدمجید حسینی را مثل تمام مسابقات این فصل در ترکیب ابتدایی داشت و علی کریمی را در فهرست خود نمی‌دید، از ساعت ۲۳:۱۵ شنبه‌شب در ورزشگاه اولکر یکی از دیدارهای هفته پنجم سوپرلیگ ترکیه را مقابل تیم رده هفتمی فنرباغچه برگزار کرد اما این دیدار در کنار نتیجه ضعیف آنها یک اتفاق ناخوشایند هم به همراه داشت.


یاران حسینی و کریمی که از ابتدای فصل ۲۳-۲۰۲۲ سوپرلیگ ترکیه به ترتیب دو شکست و دو پیروزی داشتند، در دیدار مقابل فنرباغچه نتوانستند به دومین برد متوالی برسند و یک باخت دیگر متحمل شدند. تیم فوتبال کایسری اسپور در شرایطی که مهمان فنرباغچه بود، با نتیجه ۲- صفر شکست خورد تا ۶ امتیازی بماند و نتواند از رتبه دهم جدول سوپرلیگ ترکیه بالاتر برود. حسینی، مدافع ایرانی کایسری اسپور در پنجمین بازی فصل خود که حضور ثابت برابر فنرباغچه داشت، دو مرتبه در دقایق ۵۵ و ۵۸ اعلام کرد نمی‌تواند به کارش ادامه دهد و در نهایت به‌خاطر آسیب‌دیدگی از ناحیه سر تعویض شد.

این مدافع پس از حضور کامل در مسابقات اخیرشان در دیدار برابر فنرباغچه نتوانست حضوری کامل در زمین داشته باشد تا در آستانه اردوی تیم ملی با یک بدشانسی جدی مواجه شود و خبر تلخی به دراگان اسکوچیچ بدهد. حسینی در شرایطی به‌خاطر مصدومیت مقابل فنرباغچه تعویض شد که در دقیقه ۵۵ پس از برخورد با ژوائو پدرو روی زمین افتاد و از هوش رفت تا وضعیت نگران‌کننده‌ای با این آسیب از ناحیه سر داشته باشد. مدافع تیم ملی در اردوهای گذشته جایگاه ثابتی در ترکیب ایران به دست ‌آورده و خودی نشان داده بود اما حالا با این مصدومیت شدید که هنوز شدت آن اعلام نشده، مشخص نیست می‌تواند به اردوی تیم ملی برسد یا خیر. علی کریمی، دیگر بازیکن ایرانی کایسری اسپور نیز که در این فصل دو بار در سوپرلیگ ترکیه به میدان رفته، برای دومین مسابقه متوالی به‌خاطر مصدومیت دور از فهرست تیمش برابر فنرباغچه بود.