• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۲۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
سرمربی چلسی به دنبال دبل کردن نیست؟
آنتونیو کونته سرمربی چلسی معتقد است قهرمانی همزمان در دو جام کار دشواری خواهد بود.
به گزارش "۱۱نیوز"؛ آنتونیو کونته در پی برتری 2 بر صفر شب گذشته شاگردانش برابر ولورهمپتون دسته اولی در دور پنجم از جام حذفی انگلیس و راهیابی به دور بعد رقابت‌ها، در پاسخ به این پرسش که «آیا می‌توانید این فصل در لیگ برتر و جام حذفی چلسی را به قهرمانی برسانید؟» گفت: «این کار خیلی دشواری خواهد بود. در لیگ برتر و هر تورنمنت دیگر انگلیس، بازی آسانی وجود ندارد. روی این موضوع تأکید دارم چون حقیقت این است.»

در تاریخ باشگاه چلسی تنها مربی که موفق شده در یک فصل آبی‌پوشان لندنی را به دوعنوان قهرمانی برساند، کار آنچلوتی بوده که در فصل 10-2009 این کار را عملی کرد.

کونته در ادامه افزود: «ما در لیگ برتر کارمان را به خوبی انجام داده‌ایم و در حال حاضر صدرنشین هستیم. در جام حذفی هم که به مرحله یک‌چهارم نهایی راه پیدا کردیم که بابتش خوشحالم، اما این بازی هم نشان داد که هیچ بازی آسان نیست. قهرمانی در هر دو تورنمنت خیلی دشوار است، اما به هر حال ما به دنبال کسب چند جام هستیم.»

سرمربی ایتالیایی چلسی در ارزیابی عملکرد بازیکنانش هم اظهار داشت: «برای ولوورهمپتونی‌‌ها خیلی دشوار بود که با همان فشار اولیه به ما بازی‌شان را ادامه بدهند و نیمه دوم کمی از آن شدت کاسته شد. پس از نیمه اول که ما کمی به دردسر افتادیم، در نیمه دوم موفق شدیم دو بار دروازه آنها را بگشاییم و موقعیت‌های دیگری برای گلزنی خلق کنیم. به نظرم ما شایسته این پیروزی بودیم.»
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11