• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۴۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۶
مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا
لیورپول توانست با یک پیروزی فوق العاده منچسترسیتی را در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد و بارسلونا با کمک گل به خودی بازیکنان رم برابر تیم ایتالیایی به پیروزی دست یافت.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ دیدارهای دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب پیگیری شد که در یکی از مهم‌ترین بازی ها لیورپول مقابل منچسترسیتی قرار گرفت. شاگردان یورگن کلوپ با سه گل سیتی را در خانه شکست دادند.
میزبان بازی را خوب شروع کرد و نسبت به سیتی کاملا برتری داشت. نمایش خوب شاگردان کلوپ باعث شد محمد صلاح صاحب موقعیت شود و گل نخست را در دقیقه ۱۲ به ثمر برساند. در حالی که سیتی به دنبال گل مساوی بود چمبرلین در دقیقه ۲۱ بازی را دو بر صفر کرد. شاگردان پپ گواردیولا که از این نتیجه شوکه شده بودند نتوانستند بازی مورد نظرشان را ارائه دهند و در ادامه باز هم دروازه شان باز شد. سادیو مانه با پاس صلاح گل سوم را در دقیقه ۳۱ به ثمر رساند. بازیکنان سیتی در نیمه اول حتی یک شوت در چارچوب نداشتند.
تیم مهمان نیمه دوم را بهتر شروع کرد و مدام حمله می کرد تا به گل برسد. در این لحظات صلاح آسیب دید و مجبور شد زمین را ترک کند. در ادامه رحیم استرلینگ برای سیتی به میدان رفت. شاگردان گواردیولا نمی تواستند با ضرباتشان دروازه حریف را تهدید کنند و از طرفی خسته به نظر می رسیدند. لیورپول قصد داشت از طریق ضد حمله به گل برسد اما این اتفاق رخ نداد و در نیمه دوم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.
کولاک لیورپول در شب آتش بازی بارسلونا
در دیگر بازی بارسلونا در نوکمپ میزبان رم بود و توانست به راحتی حریف ایتالیایی اش را شکست دهد. این دیدار با پیروزی چهار بر یک میزبان به پایان رسید.
آبی اناری پوشان با گل به خودی دنیله دِروسی نیمه اول را با پیروزی یک بر صفر به پایان رساندند. در ۴۵ دقیقه دوم نیز گل به خودی مانولاس باعث شد بارسا دو بر صفر پیش بیفتد. برتری میزبان ادامه داشت تا اینکه جرارد پیکه در دقیقه ۵۹ گلزنی کرد. در ادامه ادین ژکو تنها توانست یکی از گل ها را جبران کند. در دقایق پایانی لوییس سوارس اختلاف را دوباره به سه گل رساند تا بارسا برای بازی برگشت با خیال راحت به میدان برود.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11