• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۴۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۵
منچستر در خانه هم حریف لیورپول نشد
لیورپول صعود قابل انتظاری را تجربه کرد اما رم با خلق یک شگفتی بارسلونا را از دور رقابت‌ها کنار زد.
به گزارش"۱۱نیوز"؛ در شب برتری لیورپول در زمین منچسترسیتی، رم با خلق یک معجزه، بارسلونا را از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حذف کرد.
 در شب اول دور برگشت مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم لیورپول در زمین منچسترسیتی 2 بر یک پیروز شد و با توجه به پیروزی 3 بر صفر در بازی رفت با برتری مجموع 5 بر یک به دور بعد راه یافت.
 منچسترسیتی با گل ژسوس در دقیقه 3 امیدوار شد اما با وجود فشار فراوان و تحت تاثیر داوری بحث‌برانگیز گل دیگری به ثمر نرساند. اعتراض گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در پایان نیمه اول، منجر به اخراج او از زمین شد.
 در نیمه دوم لیورپول از فشار خارج شد و در یک ضدحمله توسط صلاح در دقیقه 55 به گل تساوی دست یافت. در ادامه فرمینو در دقیقه 77 گل دوم و تیر خلاص را به منچسترسیتی شلیک کرد و لیورپول با برتری 2 بر یک برای اولین بار پس از سال 2008 به جمع 4 تیم برتر لیگ قهرمانان راه یافت.
حذف ناباورانه بارسلونا مقابل رم
 رم در نهایت ناباوری شکست 4 بر یک بازی رفت را با برتری 3 بر صفر در بازی خانگی دور برگشت جبران کرد و ضمن رقم زدن سنگین‌ترین شکست فصل بارسلونا، این تیم را از گردونه رقابت‌ها حذف کرد تا شگفتی بزرگ فصل را رقم بزند.
 این تیم در نیمه اول توسط ژکو در دقیقه 6 به گل رسید و دروسی در دقیقه 56 (از روی نقطه پنالتی) و مانولاس در دقیقه 82 دیگر گل‌های رم را به ثمر رساندند تا این تیم با تساوی 4 بر 4 در مجموع 2 بازی و به خاطر گل زده در خانه حریف صعود دراماتیکی را تجربه کند.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11