• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۴۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۵
نمی‌فهمم چرا یوونتوسی ها آنقدر اعتراض داشتند
کریستیانو رونالدو در خصوص تصمیم بحث برانگیز داور مبنی بر اعلام پنالتی بن عطیه روی لوکاس می گوید: اگر روی لوکاس پنالتی نمی شد، او خودش کار را تمام می کرد.
به گزارش"۱۱نیوز"؛  رئال امشب با خیالی آسوده و با این اطمینان که برتری 0-3 بازی رفت در زمین یوونتوس کفایت صعود به نیمه نهایی را خواهد کرد، وارد زمین شد و دقیقه اول بازی از میهمان خود عقب افتاد. یوونتوس در ادامه دو گل دیگر هم زد تا عجیب ترین اتفاق ممکن در برنابئو رقم بخورد اما مایکل اولیور دقیقه 93 خطای بن عطیه روی لوکاس را پنالتی اعلام کرد تا رونالدو 4 دقیقه بعد گلزنی کرده و رئال را به نیمه نهایی ببرد.
رونالدو: پنالتی 100 درصد بود
 یوونتوسی ها به شدت نسبت به این پنالتی معترض بودند، ولی رونالدو با انها موافق نیست.
او به خبرنگاران گفت:« زجر زیادی کشیدیم و این تجربه خوبی شد برای آینده. از این بازی درس خوبی گرفتیم. در فوتبال کسی چیزی به شما هدیه نمی دهد و باید تا دقیقه آخر جنگید. امشب می توانستیم گل های زیادی بزنیم ولی یوونتوس و بوفون بسیار خوب کار کردند. با این وجود معتقدم ما به شایستگی صعود کردیم.»
رونالدو: پنالتی 100 درصد بود
رونالدو در خصوص پنالتی اعلام شده به سود رئال نیز گفت:« اصلا نمی فهمم که چرا یوونتوسی ها آنقدر اعتراض داشتند. صد در صد پنالتی بود. اگر روی لوکاس پنالتی نمی شد، او خودش کار را تمام می کرد. هنگام زدن ضربه هم خیالم آسوده بود و مطمئن بودم که گل می زنم. حالا در نیمه نهایی هستیم و امشب ثابت شد در فوتبال هر اتفاقی ممکن است. امیدوارم از این بازی برای آینده درس گرفته باشیم.»
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11