• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۴۸۱۶
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
همیشه عاشق آرسنال خواهم بود
سرمربی توپچی‌های لندنی در پایان فصل جاری از سرمربیگری آرسنال کناره گیری خواهد کرد.
به گزارش"۱۱نیوز آرسن ونگر پس از 22 سال سرمربیگری تیم فوتبال آرسنال در پایان فصل جاری از سمت سرمربیگری این تیم استعفا خواهد کرد. این مربی فرانسوی پس از سرالکس فرگوسن (با 26 سال و نیم سرمربیگری در منچستر) پرسابقه‌ترین مربی در هدایت یک تیم انگلیسی به شمار می‌رود.
خداحافظی آرسن ونگر با آرسنال پس از 22 سال
ونگر 68 ساله در بیانیه‌ای که در سایت رسمی باشگاه آرسنال منتشر شده، اعلام کرد: پس از ملاحظه دقیق و بحث‌هایی که با باشگاه داشتم، به این نتیجه رسیدم که زمان مناسبی برای استعفا از سمت سرمربیگری آرسنال در پایان فصل جاری است. بابت اینکه این فرصت را داشتم که این سال‌های بسیار خاطره‌انگیز هدایت آرسنال را برعهده داشته باشم، قدردانی می‌کنم.
خداحافظی آرسن ونگر با آرسنال پس از 22 سال
در ادامه بیانیه وی آمده است: من با تمام توان و تعهد بالا آرسنال را مربیگری کردم. مایلم از کادرفنی، بازیکنان، مدیران و هوادارانی که این باشگاه را خاص کردند، تشکر کنم. از هواداران می‌خواهم که همچنان پشت تیم باشند تا در اوج به کارمان در این فصل پایان دهیم. تقدیم به همه هواداران آرسنال که ارزش‌های باشگاه برای‌‌شان مهم است. همیشه عاشق آرسنال خواهم بود و از این تیم حمایت خواهم کرد.
خداحافظی آرسن ونگر با آرسنال پس از 22 سال
ونگر که در سال 1996 هدایت توپچی‌های لندن را برعهده گرفت، با این تیم به عناوینی همچون 3 قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، 7 قهرمانی در جام حذفی انگلیس و 7 قهرمانی در جام خیریه رسید.
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11