• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۵۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۸
به نتیجه بازی خوشبین هستم
سرمربی پرسپولیس گفت: الجزیره به دنبال کسب نتیجه‌ای خوب است اما من به نتیجه این دیدار خوشبین هستم.
به گزارش"11نیوز"، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از بازی فردای تیمش با الجزیره در جمع خبرنگاران گفت: الجزیره در این بازی خانگی به دنبال کسب نتیجه‌ای خوب است تا خودشان را نجات دهند، دقیقا مثل پرسپولیس. ما در مرحله گروهی نتایج خوبی گرفتیم و به نتیجه دیدار با الجزیره خوشبین هستم. در این دیدار فقط کاپیتان‌مان سیدجلال حسینی را در اختیار نداریم و بقیه بازیکنان‌مان سلامت هستند. ما با جاه‌طلبی زیاد به این دیدار آمدیم تا نتیجه کامل را به دست آوریم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه سناریوی پرسپولیس برای بازی فردا چه خواهد بود، گفت: بیش از هر چیز من همیشه انتظار دارم تیمم خوب بازی کند و نتیجه خوبی بگیرد. نکته بعدی اینکه این آخرین شانس الجزیره است که فصل را به خوبی به پایان برساند. من تفکرات مربی الجزیره را به خوبی می‌شناسم، آنها بازیکنان خوبی دارند که می‌توانند تفاوت‌های زیادی را در زمین مسابقه رقم بزنند،  اما ما آماده هستیم و انتظار یک بازی خوب برای فردا داریم. در بازی فردا هر کسی می‌تواند لذت ببرد. ما همیشه اصرار به اجرای فلسفه خودمان داریم، فلسفه ما این است که بیشترین تعداد پیروزی را در بازی‌هایمان به دست بیاوریم.  
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار اماراتی  مبنی بر اینکه شرایط فوتبال امارات را چطور می‌بیند، تصریح کرد: فوتبال امارات را خوب می‌شناسم، چون پیش از این در اینجا مربیگری کرده‌ام. 
برانکو درباره شرایط الجزیره و شکست‌های اخیر این تیم گفت: الجزیره در 5 بازی خود 4 باخت و یک برد داشته ولی صرفا به دلیل شکست‌هایشان نمی‌توانیم بگوییم تیم ضعیفی هستند چون بازی آنها مقابل الوحده را دیدم که با توجه به شکست 3-0 فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند و موقعیت‌های زیادی خلق کردند. نتایج اخیر این تیم گویای کیفیت فنی آنها نیست. ما برای بازی فردا انتظار یک بازی سخت را داریم. 
«با آمدن شما به ایران سقف آرزوهای هواداران پرسپولیس بلندتر شده است و الان تنها به دنبال قهرمانی آسیا هستند» وی در این باره عنوان کرد: این خصیصه فوتبال است که هوادار هر تیمی از تیمش انتظار برد و پیروزی دارد. من فوتبال ایران را خوب می‌شناسم، حداقل 40 میلیون هوادار عاشق فوتبال وجود دارد که با دقت فوتبال را می‌بیند و این مسئله روی بازیکنان و مربیان ایجاد فشار می‌کند اما ما این مسئله را پذیرفتیم و با درنظر گرفتن این فشارها با اشتیاق کار می‌کنیم و فلسفه فوتبال ما هم این است که برای فتح حداکثر جام‌ها تلاش می‌کنیم. 
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11