• news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
  • news11
کد خبر: ۴۵۰۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
وسایل شخصی پروفسور سه روز بعد از آخرین بازی به کرواسی می‌رود
برانکو ایوانکویچ حاضر نشده قرارداد میلیون دلاری اش با پرسپولیس تمدید کند.
به گزارش"11نیوز"؛ شاید یکی از مهمترین مصاحبه های این هفته ، حرف های برانکو ایوانکویچ ، مربی محبوب قرمزها با روزنامه گل بوده است. جایی که این مربی خیلی صریح گفته :«با این تیم دو ماه قبل توافق کردیم اما قراردادی امضا نشده است.»
بعد از این مصاحبه جعفر کاشانی هم دقیقا همین گفته ها را تائید کرد و حالا پرسپولیس برای بعد از بازی با الجزیره ، وحشتی بزرگ دارد. برانک بعد از 3 فصل و نیم حضور در جمع قرمزها و بردن دو کاپ قهرمانی و یک دومی در لیگ ، برای ادامه حضور در ایران ، با تردید روبرو شده است.
جالبتر اینکه او بلافاصله بعد از بازی برگشت با الجزیره قرار شده به کشورش برگردد و نزدیکانش می گویند سه روز بعد از خودش قرار شده وسایلش هم برای اولین بار از روزی که آمده است ، برایش پست شوند. یعنی او تصمیم به کوچ گرفته است. این یعنی برانکو و پرسپولیس برای آینده هنوز به پلان مشترکی نرسیده اند که او خیال رفتن در سر دارد.
از سویی اگرچه خیلی بحث احتمال رفتن برانکو به تیم ملی قوت گرفته و حتی گفته شده آمدن زلاتکو کرانچار به تیم ملی امید هم مهمترین پالس برای بازگشت برانکو به تیم ملی بزرگسالان است. چیزی که باعث دلخوری شدید این روزهای کارلوس کی روش هم هست.
با این وجود خود برانکو حتی اگر گفته شود برای تیم ملی نهار مشترکی را با مهدی تاج خورده است هم ، سعی می کند همه حالت های ممکن را در نظر داشته باشد. برانکو درست مثل کارلوس کی روش پیشنهاد هیجان انگیزی از تیم ملی ازبکستان دارد. پیشنهادی که در حالت عادی 500 هزار دلار بیشتر از پیشنهاد پرسپولیس است. تازه با یکی دو قهرمانی و افتخار تا سالی 2.5 میلیون دلار افزایش پیدا می کند. او به گفته نزدیک ترین رفقایش از الاتحاد و الاتفاق عربستان هم پیشنهادهایی دارد که می توانند بازی معروف مدل کی روشی باشد برای اینکه پیشنهادهای ایرانی اش را جدی تر کند. شاید برانکو برای این شرایط سخت و دشوار پرسپولیس در سال آینده حق داشته باشد که نخواهد روی روزهای موفق و پر افتخارش قمار کند. شاید او حالا دنبال گزینه های بزرگتر و ساده تری است در این سن و سال و برای همین دارد روی پیشنهاد پرسپولیس با طمانینه تصمیم می گیرد.
با همه این ها اما او فعلا قراردادی تمدید نکرده و فعلا منتظر اتفاقات است. به رفتن فکر می کند اما تا روزی که هست می خواهد در اوج باشد. گذر از سد الجزیره برایش حیاتی است و به یک روز باشکوه برای بازی برگشت با الجزیره در تهران فکر می کند. بازی برابر تیم تن کاته هلندی که او را مغز متفکر بارسا یا چلسی در سال هایی که نفر دوم این نیمکت ها بوده ، می نامیدند ، برای برانکو می تواند یک حسن ختام باشکوه در پایان سیزن دوم حضور در ایران باشد ! باشد که سرنوشتش پس از این چگونه رقم بخورد ، تیم ملی ؟ پرسپولیس و قرارداد چشمگیرتر ؟ او آخرین جمله ای که درباره پرسپولیس گفته این است که:«در مذاکرات تنها به من گفتند از امسال به جای دلار به تو یورو می دهیم و هیچ خبری از مذاکره مشخص درباره ارقام نیست.»
دیدگاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
عناوین برگزیده news11
news11